Zakázkové zimní čepice s vyšívaným erbem/logem. Nejdůležitější vlastnosti čepic:

– pletená zimní čepice
– vyšívaná nášivka
– univerzální velikost, na vyžádání pro děti
– objednávky: násobky 3 ks

Zimní čepice s výšivkou

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

V ceně je vyšívaný erb / logo ve velikosti cca 5 cm (větší za příplatek)

Žádný poplatek za vyšívací program. 100% akrylová příze

Čepice z otočení:

Čepice z bambulku: https://fanceo.net/zakazkova-vyroba/zimni-cepice-s-bambuli/

Čepice bambulku a vytočení: https://fanceo.net/zakazkova-vyroba/zimni-skladaci-cepice-s-bambuli/

Čepice se vyznačují základní velikostí pro dospělé a mladistvé a na přání menší velikosti pro děti. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, takže se přidávají do hlavy.

Teplá čepice s výšivkou je základním produktem pro každou zimu. Zimní čepice může být buď diskrétní, nebo čepičkou v jedné barvě, která je označena pouze vyšívaným čajem, a tím i fantazijním vzorem v různých barvách.

Zimní čepice s vyšívaným logem

Musí mít čepice vyšívaný znak? Ne. Může být nahrazen pleteným nápisem integrovaným do vzoru – např. s ​​názvem týmu (žádná výšivka nesníží cenu). Lze rovněž kombinovat oba body odůvodnění, což znamená, že čapka může obsahovat jak vyšívané herb, tak pletený nápis. Nemělo by se však omezovat na „normy” – vyšívání může být nápis a pletený herb zjednodušený, neboť pouze takový může být začleněn do vzoru čepice.

Zimní čepice s výšivkou a přísadami

Základní verze vyšívané zimní čepice je jednoduchá a má vyšívaný znak. Zimní čepice s výšivkou se však dá obměnit, když k ní přidáme složené dno, kde bude ochranná vrstva na čele a uších dvojnásobná. Aby měl klobouk ještě zimní styl, lze k němu připevnit bambul. Pompon může být barevně přizpůsoben čepici, stejně jako zcela odlišný, odlišený kontrastem. Klobouk může mít zimní nebo vánoční grafické motivy, což je pěkná pomůcka pro každodenní použití i při zimních sportech (sáňky, lyže, brusle a další).

Zimní čepice s výšivkou – pro koho?

Zimní čepice bude užitečná jak na fotbalovém stánku, tak na hřišti před zápasem. Cestou do práce a při výrobě ve skladu nebo na dvoře byste také měli mít na hlavě zimní čepici. Zimní integrační výlet je také dobrým důvodem k hrdému nošení vašeho loga nebo firemních barev. Čapka s výšivkou může být jak mužská, tak mládežnická. Děti hrající si ve fotbalových akademiích nebo mládežnických týmech rádi představí svoji příslušnost k týmu tím, že nosí zimní čepici svého týmu. Také rodič, který fandí své pohostinnost při tréninku nebo zápasu, by rád nosil takovou čepici, aby se mohl ztotožnit se skupinou dětí.

Zimní čepice – výrobce personalizovaných zimních čepic

Vytvořte design zimní čepice a představte nám svůj nápad. Jsme zkušený výrobce zimních čepic na míru, realizujeme nejnáročnější a nejambicióznější projekty jak pro společnosti, tak pro individuální klienty. Zimní čepice s výšivkou mohou být v jakékoli barvě, a to jak v barvách vašeho fotbalového týmu, tak ve vizuální identifikaci vaší společnosti. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pleteniny, chrání před chladem a přiléhají k hlavě.

Výroba zimních čapek na zakázku probíhá za použití jak vysoce jakostních materiálů, tak i moderní techniky vyšívání. Tisk je odolný vůči nepříznivým vlivům vnějších faktorů, neztrácí svou barevnou intenzitu slunečním zářením a častým kontaktem s vodou, například při praní. Zimní čepice mohou být doplněny o další prvky, jako je pumpón a vytažení. Je také možné objednávky zimních čapek s vyšíváním větším než standardní (přibližně 5 cm).