Pruhované šály. Klasické šály se svislými pruhy. Nejdůležitější vlastnosti pruhovaných šál:

– standardní velikost cca 138 × 18 cm + třásně
– uskutečňujeme zaslané vzory nebo navrhujeme vlastní
– materiál 100% akryl
– je možná různá šířka pásů
– minimální množství: 30 šál

Sportovní pruhovaná šála

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Přijímáme objednávky na množství každých 5 kusů.

Možná výšivka na šálu. Na jednom šálu jsou možné dvě výšivky. Cena platí pro výšivku standardní velikosti (několik cm). Pokud by měla výšivka být větší, individuální ocenění.

Na vyžádání zdarma simulace šálu ve vašich barvách s vaším erbem: fanceo@fanceo.net

Pruhované šály jsou vyrobeny mírně odlišnou technikou než klasické pletené šály, což umožňuje nedostatek grafiky, v důsledku toho jsou měkčí a příjemnější na dotek. Nedostatek grafiky (vzorů, titulků), lze kompenzovat vyšívanou aplikací erbu, emblému nebo loga týmu, naproti tomu často samotné barvy mluví samy za sebe. Vyšívání je tedy volitelné, není povinné.

Šály v pásky jsou tradice. Jsou to klasika stadionů a jejich okolí. Pruhované šály byly vyráběny chatovými metodami, samozřejmě bez výšivek, pouze tzv „barviva“. Pletené pruhované šály (klubové šály) jsou průkopnickým přístrojem pro fanoušky, primárním atributem fotbalových fanoušků. Dnešní šály, které jsou prováděny na profesionálních strojích pro pletení, spolu s odborným počítačovým výšivkem jsou pro tehdejší dobu zvláštní holdem, suvenýry a odkazy na ty roky. Pociťte atmosféru staré školy a objednejte si vlastní pruhované šály! Výroba v zásadě od 30 kusů, ale pokud byste si chtěli objednat méně a zaplatit více za kus (k pokrytí fixních výrobních nákladů, vyšívacího programu atd.), těšíme se na vaši odpověď.

Pruhované šály lze vyrobit i bez… pásků, tj. zcela jednotných, např. bílých, červených, černých nebo šedých – s jemnou výšivkou mohou být prvkem tlumeného doplňku každodenního oblečení. A pokud namísto třásně (ano, šátek nemusí mít třásně!) Vkusně šátek šijeme nití v barvě příze, stává se tato vize ještě zajímavější, že?