Trička s potiskem, trička s vlastním vzorem. Hlavní vlastnosti produktu:

– bavlněná trička
– možné různé barvy
– pánské, dámské a dětské velikosti
– nesmazatelný tisk sítotiskem
– minimální objednávka 25 kusů (25 pro dospělé nebo 25 dětí)

Bavlněné tričko s vlastním potiskem – personalizované potisky na trička

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Pokud nechcete počítat, napište nám: přesná nabídka do 24 hodin. Pro ocenění potřebujete:

  • počet kusů (od 25 a výše)
  • barva trička (bílá nebo barevná)
  • počet tiskových barev (od 1 do 7)
  • velikost tisku (velikost A4 nebo menší A5)
  • hmotnost trička (150/170/190g)

 

 

Bavlněné tričko je produktem, který je dostupný ve skříni kohokoliv. No tak, možná skoro každého. Zpočátku byl vyjádřením extravagance, dneska je základním prvkem šaten, který vytváří příležitosti v závislosti na přetisku. Možnosti použitelnosti jsou velké, ačkoliv označujeme hotový výrobek, ušité dříve tričko. Ozdobit můžeme předek, záda, ale také rukávy trička. V takové technologii netiskneme na švech, proto vzdálenost mezi potiskem a hranicemi musí mít pár centimetrů.

Počet barev na tričku je omezen na sedm, což však znamená, že jde vytisknout téměř každý vzor a většina grafik vyžaduje ještě méně barev. Stojí za to používat zjednodušení, omezovat barvy které jsou stejné, protože během sítotisku počet barev ovlivňuje cenu. Čím méně barvy, tím nižší cena tisku. Napodobně – čím tenší tričko, tím levněji ale tady nenavrhujeme šetřit. Náš standard je 180 a více. Pro dosažení nízké jednotkové ceny produktu stojí za to pokoušet se o zvýšení výtisku.

Bavlněná trička s vlastním potiskem

Esteticky vyrobená bavlněná trička s vlastním potiskem, jsou dnes velmi žádaným výrobkem se širokou škálou použití. Trička stále hrají roli firemních gadgetů – jako nosič logotypů a reklamního nebo propagačního obsahu všeho druhu. Díky možnosti výroby jakékoli vícebarevné grafiky jsou trička s potiskem také skvělé jako trikoty pro amatérské nebo juniorské sportovní kluby.

Profesionálním fotbalovým nebo volejbalovém týmům, bavlněná trička s potiskem často slouží jako technické a tréninkové oblečení. Zajímavý postup mezi organizátory různých běžeckých akcí nebo happeningů (např. ekologických) je dát účastníkům trička. Je-li to třeba, připravujeme také sérii personalizovaných oděvů s možností umístěním svého loga na tričko, příjmení, jméno, fotku.

Bavlněná trička potištěná sítotiskem

Bavlněná trička s potiskem jsou zárukou vysoké úrovně výkonnosti, víceleté udržitelnosti a pohodlí. Všechny vynikající parametry zajišťuje dokonalá metoda tisku používaná naší společností. Sítotisk je dlouho známá tisková technika, ale konečná kvalita závisí na dovednostech tiskárny. Dobrý druh bavlny (čím tlustší materiál, tím lepší) a vyrobený sítotisk, zajišťuje trvanlivost po mnoho let, výraznější potisk a vysokou odolnost proti praní. Je důležité pamatovat na to, že vytištěnky na tričkách sítotiskem fungují nejlépe s ne příliš komplikovanými grafickými vzory a jednotně barevným obsahem. V případě potřeby jsme však schopni použít i 7 barev při výrobě trička na objednávku. Bavlněná trička s potiskem nejsou drahá a konečná jednotková cena závisí mimo jiné na rozsahu zakázky, počtu barev, druhu t-shirtu (gramatice materiálu, barvy) a velikosti grafiky.