Láhve na vodu s erbem, logem nebo nápisem. Nejdůležitější vlastnosti lahví na vodu:

– vyrobeno z bezpečného HDPE materiálu
– láhev na vodu ve třech kapacitních variantách
– barva lahví na výběr

Tištěné lahve

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Kromě barvy láhve na vodu si můžete vybrat barvu víčka a korku. Volí se mezi dostupnými barvami. Dostupné barvy jsou obvykle: černá, bílá, stříbrná, červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, růžová, fialová, zlatá.

Volba barvy tisku na láhev na vodu je neomezená, můžete zadat libovolnou barvu.

 

 

 

Na přání hokejová lahve, s brčkem. Uzávěr je pouze černý, barva bidonu na výběr. Objem 500 ml a 750 ml +5 Kč do nákladů z ceníku.
Když se láhve na vodu „objevují“ ve skupinách (což dává týmu zajímavější efekt), měli by členové klubů sportovních týmů vědět, komu láhev na vodu patří. Nezapomeňte však, že láhev na vodu s logem může také (ve skupině nebo samostatně) cestovat po celém světě – v doslovném smyslu. Opraveno v kapse na kolo, může to být skvělý zdroj reklamy přepravované cyklisty z místa na místo, doporučujeme to!

Láhve na vodu s logem

Láhev na vodu s tištěným logem je jednou z těch pomůcek, které jsou užitečné v reálném životě. Vypadají nejen hezky na polici, ale také se osvědčují v bitvě. To tedy znamená, že jejich uživatel bude mít kontakt s obsahem tisku na lahvi na vodu nejen doma, ale bude jej nosit a nosit s sebou. To je velká výhoda, když přemýšlíme o reklamě na lahve na vodu nebo o těch, které nesou obsah propagující například sportovní tým. Průhledné plastové lahve odnesou vodu nebo nápoj, zatímco láhev, kterou nabízíme, je opakovaně použitelná láhev s vaším otiskem, což výrazně rozšiřuje funkčnost produktu.

Nabízíme lahve na vodu s potiskem ve třech základních

 

velikostech/kapacitách, pokud jsou na vyžádání možné další konfigurace. K dispozici jsou různé barvy lahví na vodu a barvy tisku jsou neomezené. Výhodou je možnost potisku lahve na vodu na obě strany, a to v hlavní i horní části. Populárním řešením je tisk velkého loga a bílého pruhu výše. Tento bílý proužek (i když to samozřejmě nemusí být ta barva) je místem pro označení lahve na vodu fixou. Je to pohodlné řešení pro týmy, týmy a kluby.

Bidony s potiskem

Móda reklamy na lahve na vodu probíhá již mnoho let. Potřeba fyzické aktivity nutí stále více lidí k tomu, aby se věnovali různým sportům. A bidon je něco, co nemůže během tréninku chybět – ať už pod širým nebem, v tělocvičně nebo ve fitness klubu.

Sportovní lahve na vodu s potiskem – pro koho?

Tištěné lahve na vodu jsou vynikající formou reklamy. Fungují nejlépe v případě společností a obchodů působících ve sportovním průmyslu. Mohou pak být zajímavým gadgetem přidaným k nákupům nebo originálním dárkem pro dodavatele. Budou také skvělým dárkem pro zaměstnance. V tašce nesmí chybět reklamní lahve na vodu s reklamními pomůckami distribuovanými během konferencí, školení nebo jiných akcí přitahujících velké množství lidí. Osvědčí se jako dárek pro návštěvníky fitness klubů a tělocvičen i pro členy sportovních klubů.  Jedná se o řešení, která mohou využít také korporace působící mimo sportovní průmysl. Láhev na vodu s logem je praktický a netradiční dárek pro účastníky maratonů nebo jiných sportovních akcí pořádaných danou společností.

 

Reklamní láhev na vodu – proč se vyplatí ho vybrat?

Proč je láhev na vodu s potiskem dobrým reklamním gadgetem? Je tu spousta důvodů. Nejdůležitější z nich je praktičnost. Udržování hydratace těla je předpokladem pro efektivní a bezpečný trénink. Láhev je praktická a umožňuje vám neustále doplňovat hladinu kapaliny. Zároveň je ekologičtější než klasické nápoje v plastových lahvích. Jeden bidon může být používán dlouhou dobu, čímž nahradí stovky jednorázových lahví. Láhve s logem jsou také praktické z hlediska reklamy. Velká plocha umožňuje umístit velký a jasný tisk, který upoutá pozornost, a tím je značka lépe rozeznatelná.

Reklamní lahve na vodu s logem a nápisem – efektivní a levná reklamní metoda

Reklamní lahve na vodu s potiskem jsou zároveň efektivní a diskrétní reklamou. V rukou nebo připevněni k držáku jízdního kola cestují se svým majitelem a šíří tak reklamní informace. Důležité je, že jsou mnohem levnější než klasická mediální reklama. Výběrem lahví na vodu s logem nebo nápisem můžete na jedné straně propagovat svou společnost a na druhé straně poskytnout zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům uspokojení v podobě užitečného gadgetu, který vám zase umožní budovat pozitivní image značky.

Tištěné lahve na vodu – z čeho jsou vyrobeny?

Sportovní lahve na vodu s potiskem jsou odolné a bezpečné pro zdraví. Jsou vyrobeny z HDPE materiálu a nereagují s vodou a nápoji. Nemění svou chuť a vůni. Zároveň jsou velmi lehké a bezpečně leží v ruce. Těsné matice umožňují jejich vložení do tašky, batohu nebo klipu do držáku jízdního kola. Materiál, ze kterého jsou lahve s vlastním potiskem vyrobeny, je velmi odolný: odolný vůči mechanickému poškození, nečistotám a nepříznivým vnějším vlivům. Díky pokročilé technologii tisku zůstává logo, nápis nebo firemní hřeben beze změny i po dlouhé době používání.

Vlastní bidony – kde koupit?

Výrobce potiskování sportovních bidonů umožňuje označování řady modelů, které jsou k dispozici v různých tvarech, kapacitách a tónních verzích. Díky tomu můžete snadno najít řešení, které splní vaše očekávání. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat společnost, která vyrábí reklamní gadgety. Specialisté nejdříve navrhnou láhev na vodu a poté, co zákazník návrh přijme, dodají hotové výrobky. Je však třeba připomenout, že minimální množství objednávky je 50 položek.