Pletené šály (klasické stadionové šály). Nejdůležitější vlastnosti šál:

– standardní velikost cca 138 × 18 cm + třásně
– implementujeme zaslané vzory nebo navrhujeme vlastní
– materiál 100% akryl
– maximálně 6 barev

Pletené šály

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Přijímáme objednávky na množství každých 5 kusů.

Oboustranné pletené šály (dvě strany nebo stejná strana), s třásněmi. Na přání bez třásněti, na koncích oříznuté.


 

Vlastní pletené šály na zákazku

Vlastní klubové šály vyráběny pletacími stroji z přízí v barvách a vzorech, které si zvolil Objednavatel, jsou jedními z nejpopularnějších sportovních zařízeních stejně pro fanoušky, kteří bezprostředně podporují svůj tým, jako pro marketingové činnosti v oboru klubu, činitelů, sponzorů a přátel skupiny. Pletená šála s vlastním vzorem je podstatním druhem šál na stadionech. Jestli nevíte jakou šálu potřebujete, slyšíte o šálách s potiskem anebo pletených a háčkovaných a ještě dalších, a jde Vám jednoduše o šálu, která bude dvoutýdenní na ligovách tribunách, určitě jedná se Vám o pletené šály.Výrobce pletených šál

Hlavní výhodou tohoto přístroje je všeobecnost použití (jeden fanoušek má často více šál ve své sbírce), možnost snadného připravení projektu (na žádost pomůžeme, ale každý může připravit vzor – třeba na papíru anebo ve formě jednoduchého obrazového souboru), oboustranný vzor a nízká cena. Náklady na zahájení výroby pletených šál na jednu položku se snižují zvyšujícím se počtem šál, proto čím větší objednávka, tím nižší cena za jednotlivou šálu.

Pletená šála podle vlastního projketu a vzoru

Pletené šály podle vlastního návrhu přinášejí určitá technologická omezení a stojí za to o nich vědět dříve než předložení zakázky. Barvy: maximálně šest a čím více, tím… hůř. Musíte si pamatovat, že pletená šála je vyráběna z příze, kde její jednotlivé barvy vzájemně se ovlivňují, pronikají jeden pod druhým. Zvláštní vliv mají tmavší barvy na bílou barvu a mnohem víc. To je vlastnost šál. Kromě toho, složité vzory (např. zvířata, rostliny, komplikované erby a logotypy) budou na zjednodušených šálách. Nemusíte se tím trápit, protože to my zaručujeme přípravu programu na stroj, který pžizpůsobí Váš projekt. Sygnalizujeme jedině (a proto publikujeme fotografie výše), abyste měli vědomost jeké jsou výrobní skutečnosti.