Mini oblečení nebo trička do auta v podobě přívěsku. Hlavní vlastnosti produktu:

– mini oblečení s hákem a přísavkami
– jakákoli barva
– oboustranný tisk
– výška asi 11 cm
– minimální množství 10 kusů

Mini trička do auta

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

  • Tričko + kraťasy (mini stroj)
  • samotné tričko
  • hokejová halenka + kraťasy

Mini trička do auta

Samozřejmě, že auto není jediné místo, kde je vyobrazena minitrika, ale je to spojováno a je tam rozhodně používáno. Napadlo tě někdy, kolik míst by mohla vidět tvoje miniaturní tričko, kdyby byla v kokpitu spřáteleného řidiče náklaďáku nebo autokaru? 🙂 Právě mobilita této formy propagace je pro ni velkou výhodou. Zavěšení minitrička na zrcátko nebo jeho „nasátí“ na čelní sklo (háček i přísavka v sadě) zviditelní váš tým nebo společnost, ať už je vozidlo kdekoli!

Mini kostýmy – přívěsky

Faktem však je, že přívěskové kostýmy mohou také viset v kanceláři, v místnosti fanoušků, na zrcadle, na skle, na okně – jedním slovem, ať už nás mají doprovázet naše oblíbené barvy. Vzhledem ke svým malým rozměrům je to velmi funkční gadget, můžeme ji pověsit kamkoli, například se tam šátek nevejde. Minidresy jsou vytištěny na obou stranách, takže mohou mít dva různé výtisky. Populární řešení je číslo na zadní straně, ale není to jediná možná volba. Ve výrobním procesu je možné vyrobit i dvě zcela odlišné stránky oblečení – sotva se k tomu někdo rozhodne, ale stojí za to vědět, že přívěsky mají takové možnosti. Z důvodu zamýšleného použití může být oblečení kompletní (dres a šortky, nebo mikina v případě hokejové uniformy) nebo se může skládat pouze z trička.

Mini trička s potiskem

Technologie výroby mini triček umožňuje vytisknout libovolný počet barev, bez omezení ohledně grafických motivů, stínů nebo gradientů. Malé tričko může vypadat jako velké, být miniaturou původního oblečení nebo představovat zcela nový vzor vynalezený pro tento gadget. Nízké minimální množství z něj dělá velmi zajímavou nabídku pro týmy a fankluby, které by chtěly mít v malém množství jedinečný gadget.