Kloboučky – rybářské čepice s vyšívaným erbem / nápisem / logotypem. Nejdůležitější vlastnosti klobouků:

– bavlněné, s vyšívaným vzorem
– možné různé barvy okraju

Kloboučky s výšivkou

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Přijímáme objednávky na množství každých 5 kusů.

Velikosti: M, L, XL (nejoblíbenější pánské velikosti jsou L a XL)

Na klobouk můžeme vyšít jakýkoli nápis nebo erb/logo.

 

 

 

 

Kloboučky – rybářské čepice s výšivkou

Tato forma kloboučnického zboží již není doménou rybářů, a začal být populární na ulici a na stadionech. Kamkoli potřebujete pohodlnou pokrývku hlavy, která chrání před sluncem, bude se Vám hodit klobouk.

Klobouky mají oproti kšiltovkám tu výhodu, že nevyčnívají tak daleko za hlavu. Kdo se nikdy nevrazil – kšiltovkou – s někým nebo s něčím? 🙂 V klobouku se to nestane. Jsou vyrobeny z měkké, příjemné bavlny a jsou vybaveny a dalo by se říct, vkusné, ale to záleží jen na barvě a označení. Vy si vyberete barvy kloboučků a Vy si vybíráte, jaký bude haft na kloboučcích.

Mohou nést reklamní sdělení firmám, nést propagační sdělení pro kampaň a podporu týmu. Fanoušci často volí klobouky v klubových barvách, ale čepice si můžete objednat i v klasickém černé nebo granátové barvě. Zdobení výšivkou nemusí znamenat erby, loga nebo grafiky. Může být, ale nemusí. Stejně snadno na klobouku můžete vyšívat nápis, text. Kloboučky jsou vyráběni na zakázku, od nuly, takže si můžete vybrat jakoukoli velikost pro výrobu (přiřazené k obvodu hlavy) a objednané množství lze smíchat, např. půl a půl.