Sportovní štulpny na fotbal a další. Fotbalové, tréninkové a zápasové štulpny šité od nuly. Nejdůležitější vlastnosti štulpen:

– jakákoliv barva
– pánské a dětské velikosti
– materiál s ionty stříbra

Velikosti štulpen: 31-34 (žáci), 35-37 (tenisky), 38-41 (junioři), 42-44 (senioři).

Na zvláštní přání jsou možné i menší a větší velikosti.

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Fotbalové štulpny

Nepotřebujete žádné vzorové ani grafické dovednosti! Zašlete nám svůj erb e-mailem a zadejte barvy Vašeho týmu a my Vám simulujeme sportovní štulpny!

Fotbalové ponožky – spolehlivá kvalita pro všechny sportovce

Pohodlné fotbalové ponožky jsou základem pro každého sportovce, který se aktivně účastní terénu, aby se při dynamických hrách cítil jistě a pohodlně. Fotbalové štulpny se dnes dají koupit v nejrůznějších barvách a také v široké škále materiálů – přírodní bavlna nebo různé syntetické příměsi. Výrobce fotbalových ponožek představuje své nejoblíbenější produkty v tomto oboru. Jsou určeny nejen fotbalovým fanouškům. Mohou využívat i jiné disciplíny. Výrobce, který je vyráběn na základě nejmodernějších oděvů pro fotbalové sporty, definuje jako jedinečný systém ochrany končetin při kolektivním sportu (např. fotbal, ragby) nebo individuálních sportech (joggi

 

ng, tělocvična).

Fotbalové ponožky pro děti všech věkových kategorií

Fotbal trénují děti předškolního věku, proto se vyplatí věnovat pozornost nabídce připravené speciálně pro ně. Sportovní ponožky na míru jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Lehké fotbalové ponožky pro děti vám umožní cítit se jistě a pohodlně po celou dobu tréninku. I když zvolíme fotbalové ponožky pro děti o číslo malé, v praxi stále poslouží, protože nitě komponentů použitých při jejich šití se vyznačují vysokou mírou pružnosti. Díky tomu jsou profesionálně navržené fotbalové ponožky pro děti tak pružné a dokonale přilnou k nohám, chrání je a dodávají na hřišti pocit pohodlí a ochrany před vlhkostí. Renomovaný výrobce fotbalistů pro děti stále rozšiřuje svou nabídku výrobků na koloristické účely. Barevná řešení se těší nejen trenérům, ale i dívkám, které vždy přikládají zvláštní pozornost barvám.