Bavlněné kraťasy pro každodenní použití. Nejdůležitější vlastnosti šortek:

– šité od nuly

Bavlněné šortky s potiskem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

 

Bavlněné kraťasy s potiskem nejsou reklamními zařízeními ani výrobkem k povozování sportů. Na obrázku výše je prezentovan vzor – trenýrky pro každodenní použití. Šité od základu krátké šortky, vyrobeny z hrubé bavlny se nosí pohodlně v teplejší dny a současně je tu možnost vytisknutí erbu klubu nebo loga společnosti.

Nabízíme Vám bavlněné šortky s kapsami, a výroba je možná od 30 párů. Minimální odběr je důležitý, protože na jedné straně umožňuje zahájit komplexní, vícefázový výrobní proces od základu a na druhou stránu dává možnost vykonání na šortkách trvalého potisku sítotiskem nebo vyšiti loga. Štítkování nohavice před sešitím dává více možností a lepší konečný výsledek než např. štítkování na hotových trenýrkách.

Aby šortky vyjadřovaly Vaše individuální potřeby, kromě výběru barvy bavlny a ukázání koloristiky a velikosti ozdoby (je možná levá nebo pravá nohavice, a na žádost také zadní část šortek!), umožňujeme výběr barvy stahovací šňůra. Tato zdánlivě nevýznamná varianta vypadá jako výborná možnost obohacení těchto jednobarevných trenýrků, kdy vybereme kontrastní šňůru.