Sportovní oblečení pro fotbal a další. Zakázková fotbalová trička s vlastním logem, erbem, tréninková a fanoušková šítá od nuly pro individuální objednávky. Hlavní vlastnosti produktu:

– libovolné barvy, libovolná grafika
– pánské a dětské velikosti
– tričko šité od nuly
– dýchající sportovní polyester
– minimální objednávka 10 kusů

Fotbalové tričko

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Pánské velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Dětské velikosti: 104 cm, 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm oraz 164 cm/S
(dětské velikosti se objednávají samostatně, od 10 kusů)

Výroba personalizovaných běžeckých triček (individuální číslo a/nebo příjmení)

Trvalý nápis (např. název skupiny) je zahrnut v ceně trička, bez dalších plateb.

Nepotřebujete žádné vzorové ani grafické dovednosti! Zašlete nám e-mail s erbem a zadejte barvy týmu a my vám nabídneme tričko! Můžete nám také dát inspiraci s oblečením, které jste viděli – můžeme vzít v úvahu očekávanou atmosféru trička.

Cena zahrnuje jakoukoli grafiku, erby a loga bez omezení, reklamu na jakémkoli místě a název týmu.

Pokud ve vektorové grafice chybí loga, může být nutné grafické zpracování.

Ve výchozím nastavení tričko s límcem, kulatý límec (za stejnou cenu) nebo polo límec na vyžádání.

A k tomu navrhujeme fotbalové kraťasy a fotbalové štulpny.

Výrobce fotbalových triček

Fotbalové dresy jsou vyráběny pod naší značkou hoosar z vysoce kvalitního vzduchopropustného sportovního polyesteru se stříbrnými ionty (antibakteriální účinek).

Materiál pro fotbalové dresy se nejprve obarví podle návrhu a teprve potom zašije, čímž se zajistí plné zobrazení grafiky a její trvanlivost.

[Na levé straně bílý materiál, látka obarvená vzorem v několika odstínech vpravo.]

 

Výroba fotbalových triček – příklady realizací:

Níže je uvedena orientační tabulka velikostí:

S M L XL XXL XXXL
šířka 50 53 55 58 61 64
délka 63 66 69 72 75 81

V centimetrech. Tolerance +/- 1 cm.

Tabulka dětské velikostí:

92 104 116 128 140 152
šířka 28 32 37 40 42 45
délka 38 42 46 50 54 60

Fotbalová trička: vlastní vzor

Fotbalové tričko s vlastním vzorem je provázeno nejen sportovcům, ale také jejím fanouškům. Cvičební trikoty nejpopularnějších týmů na zemi, jsou hnací silami marketingových úspěchů těch skupin – společností. Takový trend vstoupil také do Polska, kde zájemci podporují kličové týmy a stále častěji jsou oblečení stejně jako fotbalisté. Díky naší nábidce, můžete obléct jak svůj tým, tak i jeho fanoušky v fotbalová trička prvotřídní kvality a za slušnou cenu. Zdůrazňujemeže nabízíme fotbalové dresy, které se neodchylují od standardů dalších oděvních značek a mezi svou cenovou skupinou je jednoduše  vedoucím postavení. Námi vyráběné trička mohou být používáné jak pro fandění a hraní jednou za uherský rok, tak i pro týdenní hraní zápasů – tohoto vužívá už mnoho skupin.

Fotbalová trička můžete navrhnout podle vlastní koncepce, nic vás tady neomezuje, protože materiál je nejprve tištěný a teprve později sešíván. Takže umístění potisku na tričku je možné k břehům dresu. Tady je možné přidat stíny, barevný přechod, více barev, nápisů, grafik. Tady nejde o tričko s potiskem. Spíš tohle tričko je „potiskem”. V důsledku toho, potisku nelze sundat, stáhnout, protože je permanentní části materiálů a tohle poskytuje udržitelnost. Tričko může mít erb vašeho týmu, inzeráty sponzorů, a také název na zádech – je to zahrnuto v ceně. Za příplatek personalizujeme trikoty v rámci konkrétních hráčů – jejich čísel a příjmení.

Sportovní trička navrhujeme k fotbalu jako nejpopularnějšího týmového sportu, zatímco zásobujeme také volejbalové týmy a fankluby, běžce a ostatních sportovců a jejich fanoušky. Zašlete nám svůj projekt (často stačí pouze nápad, pojem) a pomůžeme v jeho hladké uskutečnění.

Fotbalová trička – personalizace fotbalových triček s vlastním potiskem

Koszulki piłkarskie własny wzórVšechna fotbalová trička s potiskem jsou vyrobena z vysoce kvalitního, dýchajícího polyesteru. Materiál je navíc obohacen o ionty stříbra, díky čemuž má antibakteriální účinek. Je to vynikající nabídka pro profesionální i amatérské fotbalové kluby a futsalový tým. Fotbalové dresy mají moderní vzorce a linky, které odpovídají současným trendům. Každá řada oděvů může mít individuální charakter díky personalizaci fotbalových triček a vašemu vlastnímu potisku. Na základě zaslaného erbu/logotypu a informací o klubových barvách můžete implementovat jakýkoli, i ten nejpropracovanější, design trička. Nabízené fotbalové dresy na míru s vlastním potiskem jsou velmi účinné, odolné a extrémně funkční. Výtisky jsou trvale integrovány do materiálu, což je činí pružnými, neumývatelnými a nevyblednou ani nevyblednou vlivem vnějších faktorů (např. prací prostředky nebo sluneční světlo). Fotbalový dres s vlastním potiskem vám umožňuje také uvést jméno týmu, individuální číslo nebo jméno hráče.

Fotbalová trička s vlastním jménem, ​​příjmením, číslem nebo nápisem

Prvotřídní fotbalová trička s vlastním číslem jsou výsledkem vyspělé technologie výroby. Nejprve je materiál vytištěn barvami a teprve poté sešity, takže každý výtisk dosáhne okrajů. Personalizaci tohoto prvku sportovního oblečení doplňují fotbalové dresy s vlastním jménem. V rámci komplexní nabídky, včetně grafického designu a potisku trikotů, si můžete vybrat mezi několika typy triček. V závislosti na potřebách a preferencích mohou fotbalové tílka s vlastním jménem nebo názvem klubu mít tzv. límec na záložku nebo kulatý límec a může se také rozhodnout pro pólo. V případě trvalé spolupráce je důležité objednat si novou dávku triček nebo ji doplnit o další identická trička. Nejedná se o žádný problém, protože vyvinuté vektorové vzorce a grafické ztvárnění jsou po dlouhou dobu uchovávány na discích. Fotbalová trička s vlastním nápisem jsou věnována profesionálním klubům, amatérským týmům, firemním týmům i fanouškům a skupinám fanoušků.

Dětská fotbalová trička s vlastním potiskem

V nabídce profesionálního obchodu zabývajícího se komplexní dodávkou sportovního vybavení a oblečení jsou i ​​fotbalové trička s vlastním potiskem pro děti. Pro každého mladého adepta, který sní o kariéře Messieho nebo Ronaldo, je velkým přežitím získání první trička s potištěným jménem nebo jménem. Je to velmi důležitý prvek, který zvyšuje pocit hodnoty malého sportovce a motivaci k tréninku. Fotbalová trička s potiskem pro děti se neliší kvalitou od modelů pro dospělé a dospívající, liší se pouze velikostí (v nabídce je až 7 velikostí). Barevné juniorské dresy mohou mít potisk v podobě klubového znaku, názvu týmu, příjmení a grafiky sponzorů. Každé fotbalové tričko s potiskem pro děti vyrábí propouštějící polyester. Díky širokému rozmetání triček je kompliment dokonale přizpůsoben, což znamená, že drobní fotbalisti jsou v pohodě.