Dekorativní potištěný polštář. Nejdůležitější vlastnosti polštářů:

– jakýkoli vzor
– libovolný počet barev
– polštář na zip
– možnost výměny polštářové vložky

Zakázkové potištěné polštáře

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Polštář může mít dva různé vzory na obou stranách nebo jeden stejný.

Barevné polštáře s potiskem – nový rozměr reklamního gadgetu

Měkké a barevné polštáře s potiskem v podobě klasických „vajíček“ nebo v originálním tvaru fotbalového dresu – to je zcela nová dimenze požadovaného reklamního gadgetu. Kromě toho, že potištěné polštáře vypadají skvěle, dokonale splňují své základní funkce. Mohou také úspěšně působit jako efektivní dekorativní prvek, zdůrazňující vášeň členů domácnosti vyjádřenou v podobě grafického motivu na polštáři.

Polštář s vlastním potiskem je nejoblíbenější mezi sportovními organizacemi a kluby, pro které je originálním gadgetem pro fanoušky, milence a obchodní partnery. Na polštáři můžete vystavit erb, vytisknout charakteristické prohlášení nebo motto a zcela jej zakrýt klubovými barvami. Potištěný polštář byl rovněž uznán mezi obchodníky, protože nabízí relativně velkou plochu pro umístění firemního loga a/nebo reklamního sloganu.

Polštáře na míru s vlastním potiskem jsou velmi oblíbené jako gadgety, protože vám umožňují vytvářet větší a čitelnější grafiku. Kromě toho potištěné polštáře – to jsou reklamní gadgety patřící do skupiny produktů charakterizovaných vysokou užitnou hodnotou – nejcennější mezi „příjemci“. Navíc při objednávce větší dávky – jednotková cena potištěného polštáře je velmi atraktivní.

Polštář s vlastním potiskem – navrhněte si vlastní umělecká díla!

Působivý polštář s vlastním potiskem je předmětem touhy každého sportovního fanouška. Technologie tisku znamená, že jediným omezením při realizaci zamýšleného projektu je povrch povlaku na polštář a vaše představivost. Pro výrobu polštářů na míru s vlastním potiskem je nutné zaslat soubor s dříve připravenou grafikou. Můžete také využít pomoci specialistů z Faneo – v oblasti vývoje profesionálního erbu, loga nebo jiného grafického motivu.

Před zahájením implementace tisků na objednané šarži polštářů pro reklamní polštáře je představena vizuální simulace finálního designu, aby se vyloučily případné mylné představy. Nabídka potištěných polštářů zahrnuje možnost vybrat a opravit libovolný vzor na obou stranách povlaku na polštář (mohou to být dva různé motivy) a použít celou barevnou paletu.

Sportovní potisky na polštářích – aby fanoušci mohli být … ještě blíže svému milovanému týmu

Potisky na polštářích neje jen možností použití jakékoli grafiky ve fotografické kvalitě, ale také příležitostí umístit na polštář nějaký obsah – motto, citát nebo reklamní slogan. Polštář na zakázku je dokonalým způsobem, jak přivést fanoušky ještě blíže k jejich týmu. Schopnost usnout, odpočívat nebo se probudit v blízkosti milovaných barev a erbu klubu – je důležitá pro každého opravdového sportovního fanouška.

Polštář s potiskem – klasický nebo ve tvaru trička

Kvalitní polštář s potiskem zajímavé grafiky, s nímž se členové domácnosti ztotožňují – určitě si najde své místo na pohovce, gauči nebo posteli – a stane se originálním prvkem výzdoby interiéru. Sportovní kluby se také mohou rozhodnout pro zobrazení grafiky na polštáři vytištěném ve tvaru fotbalového dresu. Každý polštář s potiskem má odnímatelnou vložku a povlak na polštář se zipem.

Polštář na zakázku je jedinečný gadget, který kombinuje vlastnosti praktického produktu a možnosti efektivního zobrazení reklamního obsahu nebo grafiky.