Polokošile šité od nuly. Nejdůležitější vlastnosti polotrik:

– vyšívaná aplikace
– možnost výběru barev
– vysoce kvalitní bavlna 240 gramů

Polokošile s vyšíváním

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Možný výběr detailů (límec v jiné barvě, lemy, knoflíky). Malý nápis na zadní straně, velký nápis na zadní straně.

Tričko může mít různě barevné rukávy a jiné tělo, ale také se může lišit vpředu a vzadu! Polotrika jsou šité od nuly.Pánské velikosti jako standard, dámské a juniorské velikosti na vyžádání. V rámci objednaného množství (minimálně 30 kusů) lze vybrat několik velikostí.

Níže je uvedena orientační tabulka pánských velikostí:

XS S M L XL XXL XXXL
šířka 50 52 55 57 61 63 66
délka 68 70 72 74 76 79 80

V centimetrech. Tolerance +/- 1 cm.

Logo na trička není jen firemní značka, ale také znak klubu, nápis, značka nebo jiný symbol.

Bude vyšíván na levém prsou polokošile – toto je výchozí řešení, ale na požádání můžeme změnit umístění na pravý prsa nebo střed trička a samotnou výšivku pro tisk. Vyšívaná polokošile je však exkluzivní produkt, který jasně stoupá nad „obyčejné“ tričko s potiskem. Tričko typu „t-shirt” s kulatým dekoltem místo límce se nosí každý den, polokošile pro změnu je vzácnou příležitostí. Obvyklé klubové polo tričko nosí úředníci klubu nebo trenér. Existuje velká možnost přizpůsobení takového trička: je šitá od nuly, takže si můžete vybrat barvu bavlny (nejextravagantní vzorce mohou mít jinou barvu zepředu a další vzadu!). Barva rukávů, límců, knoflíků se může lišit.

Možný je také nápis na zadní straně polotrika. V jakékoli barvě, libovolným písmem. Standardně název týmu, ale také možný motivační slogan nebo jiný obsah podle Vašeho uvážení. Nápis není personalizací, nejedná se tedy o individuální službu vytváření jmen. Tato možnost je možná, ale navíc splatná (19,99 PLN). Za příplatek je také možné iniciála nebo číslo na přední straně trička (9,99 PLN). Výroba polotrik (šití od nuly) od 30 kusů.

Naše polokošile jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a splňují potřeby trhu s prémiovým produktem. Přesnost šití a počítačové vyšívání doplňují práci, za kterou se nebude stydět žádný klub ani společnost. Pokud nehledáte „reklamní tričko“, ale tričko s hrdostí, toto pólo je pro vás a pro vaši iniciativu.

Polokošile s vyšívaným logem společnosti budou skvělou volbou pro pracovní oděvy bez ohledu na odvětví. Značka, klubová nebo jiná, která je na nich umístěna, bude dokonale viditelná již z dálky. Zákazníkům bude snazší najít zaměstnance v davu a odlišit je od ostatních spotřebitelů. Díky kombinaci elegance s funkčností a pohodlí bude polokošile s vyšívaným logem společnosti fungovat jak na prestižních veletrzích, příležitostné propagační kampaně i pro každodenní použití v práci.

Polotriko s vyšívaným logem lze také obohatit nápisem na zadní straně v jakékoli barvě a libovolném písmu. Může to být název týmu, reklamní slogan nebo jiný obsah. Za příplatek je také možný osobní nápis, např. jméno na zadní straně nebo číslo a iniciály na přední straně.

Vyšívaná polokošile na zakázku – výrobce triček s vyšíváním

Polokošile jsou popisovány jako elegantnější alternativa k tričkům. Perfektně kombinují vlastnosti sportovního oblečení s elegantním vzhledem límce. Bavlněné polokošile jsou pohodlné, příjemné na dotek a zároveň vkusné. Jako výrobce polokošile s individuální výšivkou poskytujeme vysoce kvalitní oblečení, které je ideální pro reklamní účely. Náš sortiment zahrnuje různé typy triček s výšivkou a potisky, nejen polotrika. Vyšívané polokošile vyrábíme na zakázku podle návrhu zákazníka. To umožňuje individualizovat a individualizovat oděvy. Umožňujeme výběr detailů, jako je barva límce, lemů nebo knoflíků, a provádění nápisů na zadní straně. Díky tomu může být každá u nás objednaná polokošile s výšivkou jedinečná a přizpůsobená konkrétní osobě. Výšivka na polotriku ve formě erbu sportovního týmu nebo loga společnosti je skvělý způsob, jak vyniknout a zdůraznit příslušnost ke konkrétní organizaci.

Polokošile s vlastní výšivkou na tričku

Polokošile s vlastní výšivkou jsou ideální pro sportovní týmy. Jednotný vzhled hráčů usnadňuje jejich identifikaci na hřišti a buduje pocit jednoty a sounáležitosti. Stejné výhody polotrik s výšivkou lze využít i ve společnosti a vytvořit pro zaměstnance jednotné oblečení. Je to skvělý způsob, jak vyniknout jak na pracovišti, tak na průmyslových akcích. Vyšívané bavlněné trička s límečkem jsou pohodlné a elegantní. Díky vlastnostem bavlny jsou košile měkké, příjemné na dotek a pružné. Tkanina je prodyšná a umožňuje pokožce dýchat a zároveň poskytuje tepelný komfort. Vyšívané polokošile jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou velmi opatrné, díky čemuž jsou velmi odolné. Lze je prát v běžné pračce bez obav z vyblednutí barev nebo poškození výšivky.

Reklamní polokošile s výšivkou

Reklamní vyšívané polotriko je ideální volbou pro sportovní týmy a společnosti. Mohou být použity jako každodenní uniformy, ale také pro zvláštní příležitosti, např. veletrhy, propagační akce a jiné akce. Vyšívané polotriko s logem společnosti, znakem klubu, nápisem nebo speciálním odznakem umožní každému vypadat jedinečně a pomůže vám vystoupit z davu. Díky tomu, že je pohodlná a zároveň elegantní, bude bavlněná polokošile ideální pro každou příležitost. Je ideální pro sport a práci. Výšivka na polokošilech je vyrobena počítačem, což zaručuje její přesnost a opakovatelnost. Můžete si tedy být jisti, že vyšívané symboly budou vypadat stejně na každém tričku. Propagační polotrika s výšivkou jsou skvělým způsobem, jak vytvořit elegantní a velmi pohodlné sportovní nebo pracovní oblečení. Určitě přilákají pozornost a pomohou zvýšit povědomí o značce.