Trička pro fanoušky, tzv. repliky. Kostýmy pro hru a aktivní povzbuzování. Nejdůležitější vlastnosti triček:

– trička vyrobená z dýchajícího materiálu
– velikosti pro dospělé a děti
– tištěné a šité od nuly, povolte jakoukoli grafiku
– minimální objednávka 10 kusů

Trička pro fanoušky

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Pánská tabulka velikostí: S, M, L, XL, XXL oraz XXL
Tabulka velikostí pro děti: 80 cm, 92 cm, 104 cm, 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm, 164 cm/XS
(dětské velikosti se objednává odděleně od 10 kusů)

Za cenu se považuje jakákoli grafika, herby a logotypy bez omezení, jakož i reklama zadavatele a název týmu.

Pokud ve vektorové grafice chybí loga, může být nutné grafické zpracování.

Nepotřebujete žádné vzorové ani grafické dovednosti! Zašlete nám e-mail s erbem a zadejte barvy týmu a my vám nabídneme tričko!

Fanouškovská trička s vlastním designem

Trička pro fanoušky se už kvalitou neliší od kostýmů jejich idolů! Nazývají se „repliky“, protože jsou vyrobeny jako trička používané k hraní zápasů, ale jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Sportovní polyester poskytuje pohodlí jak na stadionech, tak na halách.

Klubová trička s potiskem – ideální pro fanoušky a fanoušky fotbalového klubu

Klubová trička s potiskem jsou základní výbavou nejen sportovních hráčů, ale i fanoušků. Trička fanoušků, označená erby a klubovými barvami, umožňují snadnou identifikaci „lidí“ uvnitř i vně stadionu.

Trička pro fanoušky fotbalových klubů s potiskem budují pocit sounáležitosti, pomáhají vyniknout a vytvářejí jedinečnou atmosféru při fandění. Toto je dokonalý způsob, jak vyjádřit soucit s týmem nebo konkrétním hráčem.

Vhodná trička pro fanoušky s potiskem však nejsou pouze otázkou návrhu, ale také použitými materiály a samotným provedením. Trička pro fanoušky by měly poskytovat pohodlí a bezpečnost. Materiál a sladění oblečení jsou tedy důležité.

Naše potištěné fotbalové dresy jsou vyrobeny z prodyšných, pro vzduch propustných materiálů, které zajišťují tepelnou pohodu, pomáhají předcházet nadměrnému pocení a jsou bezpečné i pro citlivou dětskou pokožku.

Oděvy pro fanoušky s individuálním potiskem

Trička fanoušků s potiskem jsou skvělý způsob, jak vyjádřit své zájmy a sportovní vášeň. Nemusíme se však omezovat na velké, známé týmy po celém světě.

Trička pro fanoušky s individuálním potiskem vám umožní vytvořit oblečení pro fanoušky i pro fanoušky místních nebo firemních sportovních týmů. Je to příležitost nejen vyjádřit podporu danému klubu, ale také jej propagovat.

Tričko pro fanoušky s individuálním potiskem lze obohatit logem nebo názvem společnosti a propagovat tak svou značku. Bude to perfektní například pro společnosti, které sponzorují místní hráče nebo mají své vlastní týmy.

Trička s potiskem jsou rovněž ideální oděvy pro děti, které se věnují sportu nebo sportují. Jsou také skvělé pro rodiče mladých sportovců, kteří chtějí podporovat své děti na hřišti.

Trička pro fanoušky – výrobce triček pro fanoušky na vyžádání

Jako výrobce personalizovaných triček pro fanoušky se staráme o nejlepší standardy našich produktů. Využíváme vysoce kvalitní výrobní materiály a techniky, které zajišťují trvanlivost a vynikající vzhled oděvů.

Naše trička pro fanoušky jsou neprůstřelná v tahu nebo praní prádla. Barvy a vzory vytištěné na tričkách nevyblednou a po dlouhou dobu si udrží svou intenzitu.

V našem sortimentu najdete velikosti pro děti i dospělé. Všechna vlastní trička jsou šitá od nuly, takže je možné vytvářet jakékoli vzory a grafiku.

Trička na míru jsou skvělým nápadem pro vytvoření vlastního jedinečného oblečení nejen pro podporu, ale také pro sport. Vhodné látky a kroj musí zaručovat dokonalý vzhled, jakož i vysoký stupeň pohodlí při používání bez ohledu na situaci.