Vůně do auta v jakémkoli tvaru. Nejdůležitější vlastnosti osvěžovačů vzduchu:

– možná jakákoli grafika
– vonné přívěsky
– namáčení 2 ml
– na pružném pásku, ve fólii
– minimální objednávka 100 kusů

Vůně do auta

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Minimální množství jedné vůně je 100 kusů, tj. při objednávce 200 kusů si můžete vybrat 2 různé vůně.

Máme různé tvary matric (na výběr několik desítek vzorů).

 • Vůně do auta může mít také svůj vlastní tvar – erb/logo. Jednorázové náklady na vaši vlastní, novou kostku za příplatkem.

Ovocné vůně:

 • citron
 • grapefruit
 • pomeranč
 • banán
 • lesní ovoce
 • zelené jablko
 • jahoda
 • broskev

Ostatní:

 • new car
 • mořský
 • lesní
 • květinový
 • vanilka
 • levandule
 • zelený čaj
 • káva
 • máta
 • bublinová žvýkačka

Přívěsek s vůní do auta

Přívěsky s vůní do auta jsou klasifikovány jako reklamní gadgety se širokým spektrem dopadu. Umístěni v autě cestují společně za svým majitelem a upoutají pozornost okolních lidí. Jedná se tedy o účinnou, nikoli však dotěrnou formu reklamy. Jsou také dokonalým dárkem pro zaměstnance, dodavatele nebo zákazníky.

Parfémované přívěsky do auta – nízká cena, skvělý efekt

Vůně je jedním z nejsilnějších lidských smyslů. Vyvolává pěkné vzpomínky a vytváří kolem sebe dobrou energii. Z tohoto důvodu jsou reklamní parfémované přívěsky stále populárnější. Na jedné straně jsou velmi pěkným a praktickým gadgetem, na druhé straně – nevytvářejí vysoké nákupní náklady. Malá velikost usnadňuje přepravu. Vůně do auta s vlastním logem jsou oceňovány také pro svou univerzálnost. Jsou alternativou k oblíbeným kroužkům na klíče, šňůrkám na krk nebo USB flash diskům.

Osvěžovače vzduchu do auta s logem společnosti – proč se vyplatí si vybrat?

Vůně do auta s logem společnosti jsou malé reklamní gadgety, které skvěle působí. Nejprve vyvolávají pozitivní emoce. Předávané zákazníkům nebo protistranám umožňují vytvářet image značky. Mohou být také připojeny ke složkám nebo reklamním katalogům distribuovaným během akcí, konferencí nebo hromadných akcí společně organizovaných společností. Je třeba zdůraznit, že  tištěné přívěsky s vůněmi jsou ideální téměř pro každé odvětví. Individuální design přispívá k uznání společnosti. Zavěšené v autě jsou vynikajícím nosičem informací o značce. Diskrétně řídí podvědomou zprávu bez negativních emocí vyvolaných klasickou reklamou.

Aromatické přívěsky – výrobce. Kde najít levné reklamní gadgety?

Výrobce vonných přívěsků se také postará o to, aby gadgety co nejlépe splňovaly očekávání budoucích zákazníků. Z tohoto důvodu nabízí přívěsky v různých tvarech. Zatímco donedávna byly vedle zrcátek většiny automobilů ikonické vánoční stromky, dnes je výběr mnohem širší. Výrobce osvěžovačů vzduchu nabízí řadu různých designů, mezi nimiž si každý najde něco pro sebe. Existuje také možnost, že produkt může být vyroben v libovolném tvaru určeném zákazníkem – herbem nebo logem. V této situaci by se však k celkové ceně gadgetů měly připočítat malé náklady na nové krájení. Reklamní přívěsky jsou k dispozici v balení minimálně 100 kusů produktu.

Vonné přívěsky – jaký tisk zvolit?

Vonné reklamní přívěsky otevírají nekonečné estetické možnosti. Poměrně velká plocha umožňuje tisknout téměř jakýkoli vzor při zachování jeho proporcí a nejmenších detailů. Můžete také snadno odrážet barvy. Díky tomu mohou být parfémované přívěsky s individuálním potiskem uchovávány v jakékoli barvě odpovídající logu společnosti nebo jiné určené zákazníkem. To, co je odlišuje od ostatních reklamních gadgetů, je vůně. Díky tomu umožňují v autě objevit svěží aroma. Dokonale také neutralizují další nepříjemné pachy.

Parfémované přívěsky do auta – jak dlouho fungují?

Díky použití moderních výrobních technologií mohou přívěsky uvolňovat zápach po dobu až několika týdnů. Postupně se stává slabším a slabším, ale stále dobře rozpoznatelným. Za tímto účelem je třeba dodat, že vůně je čerstvá a jemná. Díky tomu zajišťuje pohodu řidiče i cestujících. Vůně s firemním potiskem jsou vyrobeny z pevné lepenky pokryté jemnou průhlednou fólií. Tímto způsobem nejen plní svůj úkol, ale také vypadají velmi esteticky. Každý model je vybaven šňůrkou, která umožňuje zavěsit gadget na libovolné zvolené místo.

Reklamní přívěsky – jakou vůni zvolit?

Parfémované přívěsky do auta jsou k dispozici v mnoha různých vůních. Lidé, kteří mají rádi výrazné, osvěžující vůně, stimulující k akci a snižující pocit únavy, by měli sáhnout po výrobcích s vůní máty, citrusů, mořského vánku nebo jehličnatého lesa, které nerozptylují pozornost a dokonale zvyšují koncentraci. Podobný efekt mají reklamní přívěsky s vůní skořice, kávy nebo hřebíčku. Lidé, kteří se chtějí zbavit nepříjemného zápachu z auta, by měli zase sáhnout po intenzivních, sladkých vůních. Číslo jedna je vanilka, jahoda, broskev a banán. Hity posledních let jsou vůně s otiskem společnosti, které voní novým automobilem, a proto jsou spojeny s čistotou.

Parfémované přívěsky do auta s vlastním tiskem jsou nepochybně jedním z nejzajímavějších reklamních gadgetů. Originální, praktické a dokonale plní svoji funkci, často si je vybírají společnosti působící v různých průmyslových odvětvích. Neomezené možnosti přizpůsobení tvaru a barvy usnadňují hledání produktu, který splní vaše očekávání.