Fotbalové kraťasy na fotbal a další. Fotbalové, tréninkové a fanouškovské šortky od nuly. Nejdůležitější vlastnosti šortky:

– pánské nebo dětské
– šité od nuly v jakékoli barvě
– vyrobeny ze sportovního polyesteru
– minimální objednávka 10 kusů

Pánské velikosti: S, M, L, XL, XXL
Dětské velikosti: 80 cm, 92 cm, 104 cm, 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm

Zakázkové fotbalové kalhoty

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Nepotřebujete žádné vzorové ani grafické dovednosti! Zašlete nám svůj erb e-mailem a zadejte barvy vašeho týmu a my pro vás připravíme simulaci!

Cena zahrnuje jakoukoli grafiku, emblémy a loga bez omezení, reklamy na jakémkoli místě a jméno nebo znak týmu.

Neexistuje-li erb v vektorové grafice, může být nutné grafické zpracování.

Fotbalové šortky nemají kapsu, ale je možné je napíchnout.

 

Fotbalové kraťasy na zakázku

Zakázkové fotbalové kraťasy se vzorem mohou být pevné, celé bílé, černé, červené, modré, zelené… Nebo ne. Díky Fančeo.net si můžete objednat jakýkoli vzor kraťasů, včetně několika barevných, s reklamou sponzora, jménem, ​​erbem – cokoli potřebujete.

Tabulka dětské velikostí:

92 104 116 128 140 152
šířka 31 33 35 37 39 42
délka 22 25 28 31 34 37

V centimetrech. Tolerance +/- 1,5 cm.

Fotbalové kraťasy – výrobce přizpůsobených fotbalových kraťasů

Na hřišti musí tým vyniknout! Máme na to osvědčený způsob. Naše fotbalové kraťasy vás přimějí stát se jedním týmem, který hraje nejen za jednu branku, ale má také stejné oblečení, které vám pomůže poznat sebe na hřišti. Fotbalové šortky s potiskem mohou mít jakoukoli barvu, která odpovídá barvám vašeho týmu. Provádíme také vícebarevné projekty. Na látku aplikujeme jakýkoli potisk podle vašeho návrhu a nápadu. Zakázkové fotbalové kraťasy lze označit erbem týmu, jeho jménem, ​​logem sponzora nebo jménem fotbalisty, máme plnou svobodu designu! Jsme výrobce fotbalových kraťasů na míru, který pracuje s našimi zákazníky. Konečný vzhled záleží na vás. Fotbalové kraťasy na míru jsou k dispozici v pánské a dětské verzi, nabízíme širokou škálu velikostí!

Pánské fotbalové šortky

V naší nabídce najdete pánské fotbalové kraťasy vyrobené ze vzdušné, prodyšné látky. Jsou na kolena, což jim dává svobodu pohybu a zároveň typický fotbalový vzhled. Pás pánských fotbalových kraťasů má lem, který umožňuje ještě lepší přizpůsobení postavě. Na vaše přání můžeme šortky doplnit kapsami, které jsou někdy užitečné hlavně mimo hřiště. Naše pánské fotbalové šortky jsou dokonalým řešením pro všechny sportovní týmy, které se chtějí profesionálně prezentovat na hřišti. Mohou být také použity na denní bázi, např. při sportu, ležérním stylingu během cesty na dovolenou nebo běžeckém tréninku.

Dětské fotbalové kraťasy

Nabízíme také fotbalové kraťasy pro děti, které podporují mladé talenty a věří, že nejen rodiče na ně budou v budoucnu hrdí. Jsou k dispozici ve velikostech od 80 cm do 152 cm. Jsou pohodlné, neomezují pohyb, materiál dýchá a velmi dobře odvádí vlhkost. Dětské fotbalové kraťasy jsou povinné vybavení každého člena amatérského i profesionálního týmu. Je důležité, abyste se na hřišti odlišovali a mohli bez problémů rozpoznat svého spoluhráče a protivníka. Vyrobíme pro vás dětské fotbalové kraťasy v jakékoli barvě, doplníme je potiskem, díky kterému budou ještě osobnější.