Ponožky s logem. Nejdůležitější vlastnosti ponožek:

– ponožky ke sportu a ke každodennímu použití
– produkční minimum: 30 kusů
– ponožky s výztuhami
– větrané povrchy usnadňující dýchání kůže

Sportovní ponožky s logem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

 

 

Sportovní ponožky s vlastním logem jsou užitečnými a populárními propagačními materiály. Mezi širokou škálou výrobků často ponožky jsou vynechány jako ty, které nikdo „neuvidí”. A proto jako produkty, které jsou neúčinnými nositeli obchodní značky, idey, známek. V zásadě může být tento případ považován za logický. Konec konců, při dlouhých kalhotách není ponožka vůbec uviděna, a při krátkých třeba… kdo se dívá tak nízko? 🙂 Nuže ten, kdo je obleká.

Ponožky s logem nejsou billboardem nebo reklamním panelem, to je pravda. Vzynačují se však mezi gadgety svým autentickým každodenním používáním. Nositel ponožky má neustále logo/erb/symbol na sobě. Tohle není čepice, kterou nosíte, když jdete ven, a sundáte si jí, když vycházíte (nebo vůbec neoblékáte v závislosti na počasí). Ponožky jsou na denním pořádku. Samozřejmě, jeden pár ponožek se nedá nosit permanentně, ponožky se musí prát ale i díky tomu pořád se obíhají po domácnosti. Nejsou to věcí na zápasy, neslouží „na akci”, na chvíli, jsou s uživatelem po celou dobu. A pokud mluvíme o vysoce kvalitním produktu, a o takém píšeme, budou Vám sloužit dlouho.

Posledním a nejdůležitějším argumentem pro výrobu ponožek vlastně je univerzalita použití. Vedle mnoha produktů na naší strance většína z nich je určená pro určitou skupinu zákazníků. Někteří hrají fotbal, část lidí fandí, někteří nosí sportovní oděvy, oblečení pro fanoušky, reklamní oděvy a někteří ještě jiné. A ponožky… nosí každý. Samozřejmě, ne všichni nosí sportovní ponožky, ne každý nosí barevné ponožky, záleží jen na Vás jak funkcionální a promyšlené budou Vaší ponožky s Vaším vlastním logem.

Při zahájení zadávacího řízení podle vlastního vzoru nepřijímáme objednávky pro jednotlivé páry z rozměru. S ohledem na výrobní logistiku, konečné množství výrobených ponožek může být něco větší než bylo objednáno. Výroba ponožek je věnována obchodům, firmám, klubům a sdružením, ne „na kusy”.