Kšiltovky, čepice s kšiltem. Hlavní vlastnosti produktu:

  • Juniorská velikost – 54 cm (M)
  • Základní velikost: univerzální, mužský – 57 cm (L)
  • Větší velikost – 59 cm (XL)

Kšiltovky

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Výšivka na přední straně je zahrnuta v ceně.

Další výšivky jsou možné na vyžádání: po stranách nebo vzadu, na opasku nebo nad ním.

Spona pro mužskou velikost je standardně kovová, pro dětskou standardní nastavení na suchý zip. Pokud si přejete jinak, cena není ovlivněna.
Čepice jsou vyrobeny z pevné bavlny, je to slušný a odolný produkt, není to lehká jednorázová „reklamní čepice”. Lehčí bavlna na vyžádání pro horké dny.

 

Kšiltovky na zákazku

Čepice s kšiltem je univerzálním doplněním šatny pro dospělé a děti. Funguje to perfektně jako ochrana hlavy před sluncem v teplé dny, a před deštěm a větrem během horšího počasí. Individualizovaná čepice, tedy čepice s vlastním logem (erbem) nebo prostě ve výbraných Vámi se výborně osvědčí během trenínků, v práci (např. na staveništi) neboť během každodenní činnosti.

Kšiltovka podle vlastního návrhu bude skvělým doplnění nábidky pro fanoušky, když šál fanouška s vlastním vzorem nemůžete nosit během horšího počasí, kšiltovku můžete nasadit skoro vždycky. 🙂

Krásně vyrobena výšivka na čepici umožní hrdě prezentovat své barvy, svou značku. Propiska s logem nebo flisové oděvy s výšivkou jsou už standardními produkty v mnoha společnostech, ale kšiltovka s vyšívaným emblémem, v odpovídajících barvách, ušítá od začátku až do konce podle Vašeho projektu může být něčím výjimečným pro zaměstnance a Zákazníky. Minimální odběr je 30 kusů.