Hrnky s jakýmkoli potiskem. Hlavní vlastnosti produktu:

– bílé hrnky s různobarevným potiskem
– výška asi 9 cm
– objem asi 300 ml

Hrnek s vlastním potiskem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Z logistických důvodů přijímáme objednávky v násobcích 12.

Hrnek s vlastním potiskem je jedním z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších gadgetů. Bez ohledu na to, kolik jich máme tak vždycky najdeme místo na další, ne?

Šalky jsou relativně levné a populánrí jako ponožky – každý je používá. No, skoro všichni. Alespoň většina. Komunita držitelů hrnků je určitě větší než komunita držitelů praporu. 🙂 Co z toho vyplývá?

Z toho vyplývá, že reklamní hrnek je ideálním místem, kde můžete svůj nápad oznámit celému světu, propagace Vaší společnosti, chválení Vašeho týmu. Samotný obsah zprávy, otázka grafického řešení, volba barev tisku atd. patří vám, ale stojí za to vzít v úvahu skutečnost, že na bílém šálku (a tiskneme takové) nemělo by být jednotné, tmavé pozadí. Ideálním motivem jsou tedy nápisy, barevné erby, loga a znaky.
Velkou výhodou hrnečků je možnost široce dosáhnout propagovaného obsahu, ale také nízké minimální množství objednávky.

Nemusíte objednávat stovky. Začínáme s dvanácti, balíme každých dvanáct, proto přijímáme objednávky „každých dvanáct”. Pokud z nějakého důvodu potřebujete například přesně 40 kusů, ani jeden méně, ani jeden více, samozřejmě to také uděláme, ale je bezpečnější je dát si hrnky do dvanácti. A přece bychom všichni chtěli, aby hrnky s vlastním potiskem dorazily včas a v plné míře, že?

Nadčasové kelímky s potiskem na každou příležitost

Tištěné hrnky jsou něčem nadčasovým a jedinečným protože pravděpodobně žádný jiný personalizovaný předmět nebo reklamní gadget neraduje se z toho, že je tak populární. Fantastické hrnky s potiskem jako suvenýr z dovolené, hrnky s logem společnosti nebo znakem vašeho oblíbeného sportovního klubu nebo objemné předměty jako dárek – i po mnoha letech mohou být sentimentální. Zajímavý hrnek s potiskem je něco, k čemu se lidé snadno připojí, aniž by si představovali svou ranní kávu nebo odpolední čaj v něčem jiném.

Díky této vlastnosti jsou hrnky s potiskem velmi vděčné, protože mnoho let doprovázejí obdarovaného, připomínajíce si příjemnou vzpomínkou. Kvůli nízké jednotkové ceně takového hrnku si někteří lidé objednávají osobní kopie pro sebe a dárek pro své blízké.

Hrnky s potiskem jsou často opatřeny nápisy, které vyjadřují určité myšlenky, které se vztahují k slavným citům nebo jejich paragramům nebo k příležitostným prezentacím v žertovném toku. Inspirace pro jejich věštění na kelímcích jsou mimo jiné důležité události nebo humorné případy ze světa politiky, sportu, kultury. Jediným omezením při navrhování jedinečného hrnečku je vaše představivost…
Reklamní hrnky jsou stále nejoblíbenějším korporátním gadgetem

Nehasící popularita reklamních šálků mimo jiné spočívá v tom, že jsou funkční a mohou stát se osobní volbou každého milovníka kávy, matora čaje nebo kakaa. Aby se tak stalo, měly by být všechny potisky na kelímcích vyrobeny ve vysoké jakosti, a obsah a grafiku, které jsou na něm uvedeny, musí mít u držitele pozitivní asociaci. Potištěný hrnek je výborný podnikový přístroj, kterým podnik nebo instituce mohou dát své pevné nebo potenciální klienty / petence.

Potištěné hrnky mají dlouholetou životnost, a proto se společnost může spolehnout na dlouhou expozici svého loga a budování příznivého image značky, která podporuje loajalitu v oblasti obchodní spolupráce s klientem. Hrnky s logem by měly být výrazné, se stabilní sytostí barev použitých pro tisk a trvanlivostí. Stojí za to připomenout, že dobrá kvalita tisku – v mnoha případech je podvědomě spojena s vysokým standardem služeb / produktů nabízených danou společností.

Osobní personalizovaný hrnek s vlastním potiskem

V odvětví reklamních gadgetů existuje mnoho společností, ale ne všechny jsou schopny profesionálně vyrobit osobní hrnek. Nápad na zajímavý projekt nestačí, ale je nezbytná i kvalita materiálu (hrnku) a prvotřídní technologie pro trvalý tisk. Správně koncipovaný a vyrobený hrnek s vlastním potiskem by měl vzbudit touhu po jeho vlastnictví, spojovat se s prestiží a vést ho k tomu, aby se s ním mohl ztotožnit.
Hrnky pro fanoušky s logem sportovního klubu

Každý sportovní tým má své věrné fanoušky, kteří často projevují svoji příslušnost a úctu ke klubovým barvám nebo erbu. Hrnek s logem jejich milovaného fotbalového nebo volejbalového týmu je jistě předmětem touhy mnoha skutečných fanoušků. Takový stroj může být úspěšný, pokud jde o obchod v klubu, nebo být označen za nejžhavější a nejodvážnější milovníky týmu. Skupina klubových gadgetů s logy nebo hrnky s potisky – budou určitě užitečné i za jiných okolností, například jako ceny v soutěžích na fanpage.

Originální hrnky na zakázku s grafikou – levný a jedinečný dárek

Při větších objednávkách jsou hrnky na objednávku s grafikou nebo titulky velmi ekonomicky řešením, které zbytečně zatěžuje rozpočet na propagaci ve společnosti. Stojí za to investovat do pořádného potisku na kelímku, aby se mohl mýt v myčce, což zvýší hodnotu plazů a zvýší šance na jeho pravidelné používání. Zákazník nebo fanoušek obdarovaný kvalitním gadgetem se bude cítit oceněn, což zvýší jeho pozitivní image o společnosti/klubu/organizaci. Originálním nápadem mohou být také personalizované poháry se jmény (např. týmovích hráči) nebo elektrizující hrnek s fotografií celého týmu / firemní posádky. Kreativita ve fázi designu kelímku a standardy pro její provedení přímo ovlivňují image značky, a proto je důležité, abychom upřednostňovali osvědčené postupy.