Sportovní tašky s emblémem nebo nápisem. Nejdůležitější vlastnosti tašek:

– vyrobeny z impregnované látky
– velikost cca 39 x 32 cm

Sportovní vaky

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Ceny bez DPH.

 

 

Sportovní pytle můžeme rozdělit do gymnastických vaků a vaků na boty. Tyto první jsou určeny k nošení obuvi (a nejen: tričko na změnu také vejde!), mají rovněž další funkce batohu ve formě připojených řetězců provázků – šlí na nošení na zádech. Sportovní taška je někdy podceňována, zatím je to velmi funkčním pytlem, který prázdný snadno se složí, zabalí a schová. Nebudeme to dělat s batohem nebo sportovní taškou. Ano, objem je jiný, naproti tomu sportovní taška zcela postačuje k nošení obuvi a sportovního oblečení.

Gymnastické tašky

Mnoho lidí si tašku spojuje s „gymnastikou”, co může mladším říkat méně. Dnes častěji než na „gymnastiku“ (ve škole nahrazena tělesnou výchovou, zkráceně jako „tělocvik”) tašky se používají k vyzvednoutí oděvu na „trénink”. Můžeme tedy mluvit také o sportovních vacích, ale nejde o boxovací pytle. 🙂 Doplňkovým zařízením ve vaku, který přenáší náš tréninkový oděv bude varianta dodatečné kapsy na doklady, peníze, telefon nebo klíče.

Turistický gymsack

Taška bude použita pro sportovní aktivity, ale to neznamená, že nebude nápomocný na výlet do města nebo na horské dráze. Jak je uvedeno výše, na rozdíl od batohu, taška je lehčí a má menší obsah, takže to může být dobrá taška-baťůžek pro ty nejmenší, vejde se do něj triko na převlek a jídlo na cestu. Jak vidíte, existuje mnoho možných použití, a známe, že tento druh tašky (pohodlně uzavřené a se snadným přístupem k obsahu) také oceňují … mladé matky.

Sportovní vaky s vlastním logem

Bez ohledu na cíl, jak je popsáno výše, každý typ použití vaku může být označen odpovídajícím označením. Grafiku s horami si můžete objednat na turistických taškách. Na boxovacích pytlech můžeme vytisknout název sportovního klubu. Reklamní tašky, protože o tom ještě nebylo, může obsahovat název podniku, a propagační pytle – logo města. Je mnoho možností a taška má velkou tiskovou plochu (podle rozpočtu: na jedné nebo obou stranách), který se vyznačuje žádným barevným omezením!