Tištěné vlajky. Hlavní vlastnosti vlajek:

– tisk bez omezení barev
– jakákoliv velikost

Výroba vlajek – sportovní, firemní, vlajky pro fanoušky

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Slevy pro větší objednávky (velmi velké velikosti nebo více menších vlajek)! Zeptejte se e-mailem.

Standardní vlajky připevněné na provázky/stopky. Na přání jsou místo šňůr možné kovová očka nebo montáž na tyč.

Vlajky (zejména malé) mohou mít místo poutek malé smyčky k zavěšení. Alternativně tunel pro hůl. Možné jsou také bannery na dvě hole se dvěma tunely. Při objednávce uveďte držák označující účel vlajky. Není-li uvedeno jinak, zvolíme to nejlepší na velikost vlajky (obvykle se jedná o provázky).

Vlajky jsou na jedné straně (zrcadlový obraz na zadní straně) vytištěny na materiálu vlajky o hmotnosti 120.

Velmi velké vlajky budou sešity z několika kusů látky.

 

Vlajka s kovovými oky
Vlajka připojená pomocí řetězců (strun)
Vlajka spojená se smyčkami
Vlajka s tunelem na hůl

 

 

Vlastní vlajky

Vlajky na zakázku jsou na jedné straně velmi dobře známé výrobky, a na druhé straně nejsou dostatečně využívány. Propagační a reklamní plochy jsou vždy více než obsah. Kolik prázdných plotů vidíme, někdy dokonce ohrožujících svým stavem, kolik stěn lze vyzdobit během zápasu nebo propagační akce.

Vlajky s vlastním potiskem

Nabízíme vlajky s vlastním potiskem (tištěné), které jsou „vyzbrojeny“ provázky (standardně) nebo zapínáním očí (na vyžádání), jsou skvělým projevem barev, emocí a konkrétního obsahu. Navíc, na rozdíl od šitých vlajek, nemá tištěná vlajka žádná barevná omezení, je možné použít libovolnou paletu barev, včetně tónových přechodů a stínů.

Reklamní vlajky

Vlajky jsou jedním z nejlepších způsobů, jak prezentovat svou reklamu širokému publiku. Reklamní vlajky úspěšně přitahují pozornost potenciálního zákazníka, stejně jako billboardy a bannery. Zároveň jsou lehké a odolné. Je však třeba připomenout, že vlajky mají nejen marketingový potenciál. Klubové vlajky jsou dalším návrhem, jak dokonale využít jejich možnosti. Účinně se prezentují na stadionech a v jiných sportovních arénách a doprovázejí fanoušky při fandění svým oblíbeným klubům.

Tištěné vlajky – výrobce vlajek pro firmy a fotbalové kluby

Reklamní vlajka nepochybně plní svůj úkol, kterým je označit přítomnost jakékoli činnosti na trhu. Vlajky jsou díky své popularitě přitažlivým cenám a příležitostem, které nabízejí. Výroba kvalitních vlajek je jednou z nejekonomičtějších, pokud jde o větší propagační média. Tyto typy reklamních zařízení fungují dobře v každé situaci, kdy je třeba zdůraznit nabídku obchodů nebo banků. Vlajky s vlastním potiskem jsou však oblíbené nejen mezi podnikateli. Sáhnou po nich také sportovní kluby a organizace i asociace fanoušků. Vlajky fanoušků jsou důležitým prvkem prostředí během sportovních akcí a vytvářejí jedinečnou atmosféru.

Zakázkové vlajky – výhody a vlastnosti

Osvědčený výrobce vlajek zaručuje solidní zpracování těch nejkvalitnějších materiálů. Vlajky jsou nabízeny s potiskem bez jakéhokoli barevného omezení. Na žádost zákazníka mohou být připraveny v libovolné velikosti a musí mít ukotvení v souladu s preferencemi, za provázky, trošky nebo kovová oka. Kromě toho musí být vlajkové stožáry vybaveny zvláštními upevňovacími prostředky, které zajistí pevné udržování a účinky bez ohledu na povětrnostní podmínky. Vlastní vlajky jsou vytištěny na materiálu vlajky o hmotnosti 120. Potisk je umístěn na jedné straně, zatímco zadní část vlajky je zrcadlována.

Vlajky fanoušků a společností – vysoká kvalita

Reklamní nebo fanouškovské vlajky otevírají široký prostor pro prezentaci, pokud jde o obsah a obraz. Nabízejí prakticky neomezené možnosti, díky nimž se odlišují od jiných podobných produktů. Na rozdíl od šitých vlajek nabízejí tištěné vlajky možnost použití kompletní barevné palety. Vlajky s vlastním potiskem jsou také skvělým způsobem, jak atraktivně vyplnit prostory, které nevypadají příliš atraktivně nebo vyžadují odpovídající expozici.