Šňůrky na klíče, vizitky a další potřeby. Hlavní vlastnosti produktu:

– potištěné nebo našité potištěné šnurky na krk
– šířka cca 2,5 cm
– plastové spojení
– kovová karabina
– minimální objednávka 50 šňůrek

Šňůrky na krk s logem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Potištěné reklamní šňůrka – vlastní nápis, logo

V minulosti byly šňůrky spojován pouze se zvířaty, později s klíči, dnes s reklamou a propagací. 🙂 Díky šňůrkám visícím na krku můžeme připojit nejen výše zmíněný klíč, ale také identifikátor nebo vizitku, ale také představit barvy, obsah a symboly, které jsou nám blízké. Šňůrky na krk jsou vytištěny bez jakýchkoli barevných omezení, pouze úzký prostor znamená, že grafika musí být pro tento produkt striktně připravena.

Potištěné šňůrky na krk

Výroba potištěných šňůr na krk není jen o tisku, ale také o výběru příslušenství. V tomto standardu navrhujeme kovové karabinky a plastovou spojku, což je nejpopulárnější řešení, které je optimální také z hlediska poměru ceny a kvality, a také poskytuje pohodlí při používání (možnost odpojení hrotu s klíči nebo ID). Na vyžádání jsou však možné i jiné varianty hrotu: pokud potřebujete něco zvláštního – napište nám. Jako klasický doporučujeme tištěný spojovací prostředek (na obrázku), ale pokud potřebujete dražší našitý spojovací prostředek (poznámka: místo pro tisk je zde užší) nebo jiné řešení, dejte mi vědět.

Reklamní pásky na klíče

Reklamní gadgety jsou skvělý způsob, jak propagovat vaše podnikání. Jedním z nejoblíbenějších drobností jsou tištěné šňůrky na krk. Praktičnost spojená s nízkou cenou je dobrým řešením nejen pro velké korporace, ale i pro malé podniky, které chtějí být viditelnější.

Potištěné šňůrky – nejen na klíče

Šňůrky na krk v průběhu let si získaly obrovskou popularitu. Jsou levné a zároveň velmi dobře plní svůj úkol. Jsou oceňovány především pro svou praktičnost. Šňůrky na krk vybavené karabinou umožňují připevnění klíčů. Takto je můžete mít vždy pod rukou. Můžete také nosit odznaky nebo průkazy, stejně jako flash disky. K dispozici jsou také šňůrky, které mají rukojeť pro mobilní telefon. Můžete si je zavěsit na krk nebo připnout na poutka na kalhotách, abyste si byli jisti, že vám telefon nevypadne z kapsy. Reklamní šňůrka na krk májí plastové spojení, takže z ní můžete snadno oddělit identifikační štítek nebo mobilní telefon.

Proč se vyplatí sázet na šňůrky na krk?

Reklamní smyčky jsou oceňovány mimo jiné za trvanlivost. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a po dlouhou dobu si zachovávají svůj původní vzhled. Většina šňůr na krk je vyrobena z polyesteru – materiálu odolného proti mechanickému poškození, oděru a účinkům nepříznivých vnějších faktorů. Můžete také zvolit ještě pevnější řešení, tj. všitou šňůrku. Tento typ gadgetu se skládá ze dvou vrstev pásky: horní, polyesterové a spodní – ve formě silnější barevné pásky bez potisku. Při výběru klíčového spojovacího prostředku stojí za to věnovat pozornost typu tisku. Až donedávna byl lídrem sítotisk. Dnes se používá pokročilejší technika sublimačního tisku, která umožňuje reprodukovat plné barvy a zvýraznit hloubku loga nebo jakékoli jiné grafiky, jejímž úkolem je zdobit gadget.První i druhá metoda se vyznačují trvanlivostí. Potisk je zapuštěn do materiálu, díky čemuž se neodírá a neztrácí svůj původní vzhled ani po dlouhé době používání.

Šnurky s logem – způsob, jakým je reklama účinná a nevhodná

Díky mnoha možnostem použití jsou šňůrky na krk s logem společnosti skvělým způsobem efektivní a zároveň nenápadné reklamy. Přitahují pozornost, díky čemuž je logo značky lépe rozpoznatelné. O jejich širokém rozsahu provozu a související efektivitě svědčí skutečnost, že po mnoho let stojí v čele nejoblíbenějších reklamních gadgetů a nikdy nevycházejí z módy. Jako malé dárky lze použít propagační šňůrky na krk. Mohou být distribuovány zaměstnancům společnosti nebo dodavatelům jako balíček s dalšími reklamními materiály. Tištěný šňůrky jsou také nedílnou součástí veletrhů, konferencí a dalších akcí.

Šňůrka na krk – kde koupit velkoobchodní množství?

Výrobce šňůrky na krk nabízí širokou škálu produktů. Ve společnosti specializující se na vytváření reklamních gadgetů si můžete objednat varianty s logem společnosti nebo jakýmkoli jiným potiskem. Šňůrky na krk s vlastním nápisem jsou velmi oblíbené. To, co je na nich, záleží pouze na kreativitě objednatele. Stačí se obrátit na specialisty, kteří navrhnou smyčku s vlastním nápisem, aby se přizpůsobili velikosti pásky. Šňůrky na krk lze objednat v balení po 50 kusech.