Pětiúhelníkové nebo trojúhelníkové praporky. Hlavní vlastnosti produktu:

– jakákoli možná grafika
– lemovaný provázkem nebo třásněmi
– menší modely na provázku, větší na řetězu
– minimální objednávka 10 praporků

Praporky na zakázku

Praporky s vlastním designem – výroba praporků

  • Malé praporky (S): výška přibližně 14 cm, šířka přibližně 10 cm
   [pětiúhelníkové nebo trojúhelníkové]
  • Střední praporky (M): výška přibližně 20 cm, šířka přibližně 14 cm
   [pětiúhelníkové nebo trojúhelníkové]
  • Velké praporky (L): výška přibližně 28 cm, šířka přibližně 20 cm
   [trojúhelníkové]
  • Velmi velké praporky (XL): výška přibližně 38 cm, šířka přibližně 26 cm
   [pětiúhelníkové]

Nejčastěji zvolená je velikost M.

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

V ceně je šňůrka, lem a třásně. Možný výběr barvy třásní. Možný praporec bez třásní, pouze olemovaný.

Můžete si vybrat tvar: pětiúhelník, trojúhelník nebo půlkruh.

Velikost S a M na šňůrce.

Velikost L a XL na provázku nebo kovovém řetízku (standardně kovový, bez příplatku).

Zakázkové praporky

Když mluvíme o vlaječkách s vlastním potiskem, nejde o přesnou definici. Vlajky totiž nejsou vytištěny „na vaku”. Vzorec vzniká ve výrobním procesu před svorkou. Díky tomu se jedná o produkt, který plně odráží potřeby a splňuje očekávání objednatele.

Je to také proto, že na rozdíl od vyšívaných nebo pletených výrobků mají tištěné předměty, například praporky na vyžádání, neomezené možnosti barev. Komplikovaná grafika není problém, problém nebude ani fotografie. Samozřejmě, pokud je to vysoké rozlišení a grafické ztvárnění tvaru a poměru vlajky. Stručně řečeno, nemusíte si dělat starosti o vzorec, můžete ho navrhnout libovolně. Jaké jsou další možnosti?

Dekorace. Vlajky jsou v podstatě pozůstatkem starých praporů a velkých bannerů, viditelných mimo jiné během bitev. Není to důvod, proč se v klubových klubech dochovala tradice vlajky. Jsou to pravidelné bóje, které znamenají vlastní symboliku a barvami, vlajkami a… podíly. Výroba vlajek se netýká pouze sportovních týmů, ale také místních samospráv, společností, sdružení a zájmových skupin.

Po vytištění vzoru je praporek oříznut střapci nebo šňůrkou (můžete si zde také vybrat barvy, ale není to tak volně jako v případě samotného tisku), zavěsit na šňůru obklopen barevnou povrchovou úpravou a v případě velkých velikostí – na řetízku. Důležitým rysem je oboustrannost vlajek, tj. můžete mít stejný vzor na obou stranách nebo dva zcela odlišné. Druhé řešení se praktikuje poměrně často při propagaci týmů a společností – na jedné straně název, erb, logo a na druhé straně odkaz na město nebo obec.

Klubové a fotbalové vlajky

Vlajky jsou jednou z oblíbených pomůcek milovníků sportu. Malé barevné klubové praporky jsou nezbytnou součástí vybavení každého vášnivého fanouška. Je však třeba připomenout, že v současné době se vlajky objevují také v místní samosprávě, v podnikové a zájmové sféře. Z tohoto důvodu jsou skvělým nápadem pro cetku, která bude dobrým reprezentativním prvkem, a také pro podporu propagačních kampaní.

Praporky – výrobce vlajek

Producent vlajek se stará o každý detail. Díky tomu se produkty vyznačují vysokou jakostí a udržitelností. Klubové a reklamní praporky mohou mít několik variant velikostí (S-XL) a tvarů (trojúhelníkové / pětiúhelníkové). Prvním krokem je příprava tisku. Praporky na zakázku mohou obsahovat libovolný obsah nebo grafiku. Vzor lze navrhnout libovolně a bez omezení k němu přiřadit barvy. Po použití vybraného tisku je praporek oříznut provázkem nebo střapci.  Hotová klubová vlajka může viset na viditelném místě, například v kanceláři nebo v autě, nebo být účinnou ozdobou tašky nebo batohu.

Vlastní vlajka – jedinečný sportovní suvenýr

Klubový klubový klubový klubový klubový klubový klubový klubový klubový poměr, ale sportovní suvenýr připomínající historická vzpomínka, která se soustřeďuje bez ohledu na disciplínu.
To nic nemění na skutečnosti, že fotbalové vlajky jsou stále nejoblíbenější skupinou. Fanoušci fotbalových klubů si nedokáží představit své sbírky bez tradičních vlajek. Týmy a sdružení často používají klubové vlajky při důležitých sportovních událostech.

Klubovní vlajky – nápad na propagaci

Potenciál ve vlaječkách si všimly společnosti a instituce. Jako reklamní gadgety se stávají stále populárnějšími nejen ve sportovním průmyslu. Je třeba zdůraznit oboustranný rys vlajek.
Výsledkem je, že na míru vyrobené prapory na zadní a lícové straně mohou mít volitelně dva různé vzory. To je užitečné zejména při používání vlajek k propagaci podniků. V takových případech je na jedné straně zobrazen název subjektu s jeho erbem nebo logem a na straně druhé mohou být poskytnuty další informace.