Potištěná ledvinka. Nejdůležitější vlastnosti tašek:

– vyrobeno z polyesteru
– dvě kapsy na zip
– potisk v ceně
– velikost 24 x 13 cm

Potištěné sáčky

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Ledviny (tašky) s vlastním potiskem na individuální objednávku

Ledvina je praktický sáček na pás. Je ideální pro uložení drobných předmětů – dokumentů, peněz, telefonu nebo klíčů. Pohodlné zapínání na zip zajišťuje předměty proti ztrátě a krádeži, a proto jsou ledviny ideální pro davy lidí – na koncertech, sportovních akcích a dalších akcích.

Ledviny – sáčky s potiskem jsou pohodlným způsobem, jak bezpečně skladovat drobné předměty. Sáček nosený na opasku se pohodlně používá, neomezuje v pohybu, nestlačí se a neotírá ani při zvýšené fyzické námaze. Proto jsou sportovní ledviny s vlastním potiskem ideální pro trénink, běh nebo v posilovně.

Pohodlné a estetické potištěné sportovní sáčky jsou proto užitečné v mnoha situacích. Díky jejich univerzálnímu charakteru jsou nejen praktické, ale mají také velký reklamní potenciál.

Reklamní ledviny (sáčky) s potiskem na vyžádání

Reklamní tisková ledvina je skvělý způsob, jak propagovat vaši značku. Sáček s logem, názvem společnosti, hesly a reklamními grafikami bude skvělým doplňkem oblečení zaměstnanců, zejména těch, kteří pracují v terénu. Pohodlný a estetický reklamní sáček vám umožní uložit osobní drobnosti nebo peníze potřebné k tomu, abyste zbytek poskytli zákazníkům.

Ledvinka s vlastním reklamním potiskem pomůže vytvořit konzistentní uniformu zaměstnanců, díky níž si zákazníci snadno najdou zástupce společnosti, a to i ve velkém davu. Proto bude sáček s logem společnosti dobře fungovat na veletrzích, konferencích a jiných obchodních akcích, kde bude sloužit jako druh identifikátoru. Praktická a univerzální povaha brašny na opasek umožňuje, aby ji zákazníci dobrovolně nosili každý den.

Sportovní ledviny (sáčky) na individuální objednávku

Sportovní sáček s vlastním potiskem je dokonalým a velmi funkčním doplňkem sportovního oblečení. To by se hodilo během běhání, v tělocvičně nebo na hřišti. Díky ní budou důležité věci, jako jsou dokumenty, telefon nebo peníze, bezpečné a zároveň vždy pod rukou. Ledviny s erbem týmu a v jeho barvách jsou ideální pro profesionální a amatérské sportovní kluby. Mimo jiné doplňuje uniformu školního, pracovitého nebo pracovitského týmu.

Sportovní sáčky s vlastním potiskem budou také skvělým gadgetem pro fanoušky. Umožní vám vyjádřit soucit se svým oblíbeným týmem nejen na stadionu, ale také v každodenních situacích. Pomohou identifikovat „jejich vlastní“ a vybudovat pocit sounáležitosti se skupinou fanoušků.

Vytištěné ledviny podle vlastního návrhu

Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní ledviny (ledvinky) s individuálním potiskem objednávky. Vyrábíme je z vysoce kvalitních polyesterových materiálů, které zaručují odolnost a dlouhé používání. Potisk na ledviny je vyroben moderní, odolnou metodou, díky které se neumývá a neutírá. Nabízíme tištěné ledviny se dvěma prostornými kapsami uzavřenými zipem. Díky tomu se pohodlně používají a dokonale chrání obsah před ztrátou nebo krádeží. Naše sáčky mají také nastavitelný řemínek, který lze upravit podle vlastních potřeb.