Fleecové rukavice s vyšívaným erbem nebo logem. Hlavní vlastnosti produktu:

– teplé, fleecové
– s lemem
– univerzální velikost pro muže, pro mládež na vyžádání
– jakákoli výšivka na obou rukavicích zahrnuta v ceně

Vyšívané rukavice

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Standardně černá barva. Na vyžádání jsou u objednávek nad 100 párů možné i jiné barvy, např. bílá, červená, modrá ( +5 Kč bez DPH). Polární gramáž 300. Velikost mužského oka. 9/9,5.

Cena zahrnuje výšivku na obou rukavicích

Rukavice s vlastní výšivkou

Rukavice jsou během zimy nepostradatelným prvkem oblečení, což z nich dělá oblíbený doplněk skvělého nositele symbolů, značek, erbů a log. Vyšívaná rukavice přitahuje pozornost, když vyšívaná aplikace dobře kontrastuje s fleecovým pozadím. Výšivka může být také diskrétní, když je vybraná barva nitě podobná barvě samotné rukavice. Levá i pravá rukavice mohou mít dvě různé výšivky, proto na jeden z nich lze vyšít, například erb města, na druhé týmu atd., existuje více příkladů tohoto typu použití a jsou omezeny pouze Vaší představivostí.

Rukavice s vlastní výšivkou jsou vyrobeny z fleecového materiálu, což z nich dělá hřejivý a funkční produkt. To nejsou „reklamní rukavice“ najednou. Je to solidní, šitý od nuly výrobek. Rukavice mají lem a jsou standardně k dispozici v univerzální pánské velikosti nebo na vyžádání v mládežnické velikosti, kterou často volí také ženy. Základní barva rukavic je černá, ale fleece máme také v jiných barvách (např. červená, modrá, tmavě modrá) a na požádání si můžete ušít také rukavice v jiných barvách – zeptejte se e-mailem. Může se stát, že jiná než černá barva vyžaduje vyšší minimální množství rukavic; základní množství je pro černé rukavice.

Fleecové rukavice – výrobce zakázkových flísových rukavic

Praktické, hřejivé, perfektní pro zimní flísové rukavice, které efektivně označíme a ozdobíme podle designu zákazníka. Jsme výrobcem na míru vyrobených flísových rukavic, které se vyznačují vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, a zároveň vysokou odolnostou proti mechanickému poškození. Chrání nejen před chladem a mrazem, ale také sněhem a deštěm.
Fleecové rukavice na míru jsou zajímavým reklamním gadgetem, který může doprovázet zimní a sportovní propagační kampaně. Budou také dobře fungovat jako součást firemního oblečení pro zaměstnance, včetně v průmyslových odvětvích, jako je stavebnictví, dokončovací práce a elektromechanika. Mohou být použivany pro venkovní sporty v chladných dnech. Fleecové rukavice s vlastním logem, designem a hřebenem klubu také doprovázejí fanoušky na tribunách během zápasu a mimo hřiště jako prvek identifikace se svým týmem.

Pánské flísové rukavice

Pánské fleecové rukavice jsou základním produktem této nabídky. Jsou k dispozici v univerzální velikosti vhodné pro mužskou ruku. Je možné vyměnit pánské flísové rukavice za menší – pro teenagery, které také doporučujeme ženám. Rukavice jsou velmi praktické a zároveň představují univerzální základnu pro tvorbu kreativních projektů. Jsou hladké a mají lem, který chrání před chladem a vodou. Pánské flísové rukavice lze označit libovolnou grafikou. Velmi často se jedná o logo společnosti, znak sportovního týmu, symbol nebo jednoduše jméno. Výšivka je odolná a odolná vůči povětrnostním podmínkám.