Multifunkční šátky (potištěné nákrčníky, bandany, tunele). Nejdůležitější vlastnosti tunelu:

– žádný barevný limit
– rozměry: přibližně 25 x 48 cm (jak na dospělé, tak na mladé lidi)

Nákrčníky s logem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

100% polyesterové technické mikrovlákno, lehký nákrčník nebo šátek – jeden produkt s mnoha využitími. Hmotnost 130.

Multifunkční šátky

Tunele jsou multifunkčními, lehkými tištěnými šátky, které můžete nosit různými způsoby. Může sloužit jako čepice a čelenka, šátek a šála. Jedná se o multifunkční oděvní doplněk, který mění své využití podle potřeb. Klíčovou otázkou zůstává: jakou grafiku, jaký obsah s sebou ponese? 🙂

Tunelové roušky s potiskem

Bez ohledu na to, jak budete nosit šátek, může sdělit konkrétní zprávu. Stojí za to předvídat, že expozice vzoru se bude lišit v závislosti na požití. Rozložená potištěná bandana představí design jako celek, a zabalený na krku bude ukazovat hlavně barvy. To je důvod, proč se musíme zaměřit na barvy. Menší význam budou mít titulky, a co je důležitější, expresivní a rozpoznatelná grafika (velké logo, znak, barvy týmu nebo společnosti).

Tunele, nákrčníky, šátky a bandany s vlastním potiskem

Bandany, tunele a šatky s potiskem po mnoho let  dobývají trh s reklamními gadgety a převrátí zároveň svět sportovních doplňků. Velmi praktické a šikovné, a navíc levné, jsou ideální pro společnosti působící v různých průmyslových oborech. Možnost zdobění jí jakýmkoli motivem dává individuální charakter.

Bandany, tunele a šatky s potiskem – jedno řešení, spousta možností

Důvodem, proč se tištěné šátky těší neutuchající popularitou, je jejich praktičnost a multitasking. Stejný šátek lze nosit mnoha způsoby, aby se přizpůsobil druhu vykonávané činnosti. Bandana bude skvěle fungovat jako čelenka, šála nebo tunel. Můžete si tím zakrýt hlavu nebo si ji uvázat na ruce jako pásek, který vám umožní během tréninku setřít pot z čela. Zároveň to není jen skvělý gadget pro lidi, kteří mají rádi aktivní životní styl. Bandany a šátky s potiskem mohou také doplňovat firemní oděvy.

Nákrčníky s potiskem – jaké mají vlastnosti?

Nákrčníky s potiskem vyznačují se také dokonalými vlastnostmi. Jsou vytvářeny ze 100% z technické mikrofibry vyrobené z polyesteru, díky tomu účinně odvádějí vlhkost a zároveň umožňují pokožce dýchat. Tímto způsobem upravují vhodnou termoregulaci během tréninku a odpočinku. Jsou velmi flexibilní, takže si je můžete snadno nasadit na krk, hlavu nebo zápěstí. O odolný, rychleschnoucí materiál. Starat se o ni je jednoduché. Tisk založený na moderních technologiích zajišťuje, že i po dlouhém používání si potištěné šátky nebo tunele s potiskem zachovají svůj původní vzhled.

Reklamní předměty pro každou společnost– bandany, tunele, šátky, nákrčníky, tunelové roušky na individuální objednávku

Po tunely a reklamní šátky se rádi pohybují sportovní kluby a fanoušci jednotlivých týmů. Tato řešení mají v tomto případě nejen praktickou funkci a poskytují se při tréninku, ale jsou rozpoznatelnou značkou skupiny. Jedná se o reklamní předměty, o které se mohou rozhodnout podniky působící v širokém spektru odvětví sportu. Fitness kluby, obchody se sportovním oblečením a společnosti vyrábějící tréninkové vybavení jsou jen některé z široké škály aktivit, ve kterých dobře fungují komíny s potiskem. Multifunkční šátky jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, zákazníky a dodavatele. Nesmí je také chybět v reklamních balíčcích distribuovaných na veletrzích nebo sportovních akcích. Díky univerzální povaze jsou šátky nenahraditelné i v jiných průmyslových odvětvích, které slouží nejen jako reklama, ale budování pozitivního obrazu značky jako značky propagující zdravý životní styl.

Šátky s potiskem – proč jsou dobrou formou reklamy?

Bandany, tunele, šátky, nákrčníky na individuální objednávku jsou atraktivní formou reklamy. Na jedné straně sdělují jasnou zprávu, na druhé vám umožňují oslovit širokou veřejnost. Díky poutavým potiskům šátky při cestování se svým majitelem buduje povědomí o značce u lidí kolem sebe. Navíc dar ve formě roušky přináší pozitivní poselství a vyvolává dobré emoce. Bandany, tunele, nákrčníky (firemní, klubová a týmová loga) jsou také vynikající volbou z technického hlediska. Velká plocha umožňuje umístit nejen samotné logo, ale také další grafiku, včetně erbu nebo znaku sportovního klubu. Je však důležité pamatovat na to, že bandana může se v závislosti na způsobu nošení svraštět. Z tohoto důvodu je třeba se při navrhování designu zaměřit především na barvy a velkou grafiku charakteristickou pro společnost nebo sportovní klub, nikoli na podrobné nápisy.