Hokejové puky s vlastním potiskem. Nejdůležitější vlastnosti puků:

– tisk na pevném, gumovém disku
– disky oficiální velikosti
– 156-170 g

Hokejové puky s vlastním erbem / logem

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Hokejové puky s vlastním potiskem

Co může posílit ducha hokejového týmu více než hraní na tréninku nebo zápase s puky s vlastním logem? Zdálo se, že nic 🙂 Hráči dokonce i během tréninku se budou moci ztotožnit se svým týmem.

Na pucích se může objevit jakákoliv potiskování. Může to být erb, nápis, grafika ukazující například hokejku nebo samotný puk! Na jedné straně může být kraťačka nalezena erbem hokejového týmu a na druhé straně loga sponzora, který se určitě dostane k tak výjimečným nákupům. Koneckonců, ne každý má své vlastní puky s vlastním klubovým erbem!

Tisk hokejových puků

Hokejové puky jsou vyrobeny z vulkanizované gumy, díky čemuž jsou ideální pro hraní na ledě. Puky s vlastním logem nebo nápisem jsou skvělou vychytávkou pro různé akce, jako je sté výročí klubu, soutěže, kde by bylo skvělé ukázat něco vlastního, něco jedinečného, ​​něco, co by nám ostatní týmy záviděly. Kdokoli může mít čisté puky nebo s logem známých společností. Právě puk s logem odliší vnímání vašeho týmu hráči týmu soupeře.

Hokejové puky na památku

Hokejové puky s vlastním logem nebo nápisem jsou také skvělou příležitostí k poděkování lidem, kteří přispěli ke vzniku a/nebo budování klubu. Mohou hrát velmi důležitou sentimentální roli, jako dárek ozdobí domov trenérovi, prezidentovi nebo bývalému nebo dokonce současnému hráči.