Sublimované ručníky s potiskem. Nejdůležitější vlastnosti ručníků:

– jakákoli možná grafika
– bavlna + polyester

Zakázkové potištěné ručníky

Ručníky malé (S): ok. 50 x 30 cm
Střední ručníky (M): ok. 100 x 50 cm
Velké ručníky (L): ok. 140 x 70 cm
Velmi velké ručníky (XL): ok. 200 x 100 cm

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Sublimované ručníky vám umožní tisknout libovolnou grafiku v jakékoli barvě.

Přední část ručníku je vyrobena z polyesterového mikrovlákna, zadní část je vyrobena z bavlněného froté. 360 gramů.

Potištěné ručníky

V létě není třeba tento produkt chválit. Je to nepostradatelné při cestování, u moře, řeky, jezera nebo bazénu. I mimo sváteční období mají ručníky zjevné využití – v koupelnách, ale fanoušci sportovních týmů, jejichž emblémy se objevují na ručnících, také vědí, že ručník s potiskem klubového vzoru může být také krásnou vychytávkou zdobící místnost.

Sublimované ručníky

Ručník lze zdobit několika způsoby. Sublimované ručníky zajišťují plný odraz designu s možností použití libovolného počtu barev a neomezených grafických motivů. Sublimovaný ručník představuje na jedné straně vzor a na druhé straně je zakončen bavlněným froté, tj. vzor na přední straně je obdivován, zadní část je otřena. 😉

Potištěné ručníky – pomůcka nejen pro aktivní lidi

Tištěné ručníky, které jsou dnes v odvětví reklamních gadgetů, nejsou novinkou, ale díky dostupné technologii nanášení grafiky na tento typ materiálů se produkt výrazně zlepšil v kvalitě. Tištěné ručníky jsou velmi univerzální pomůcka, protože kromě své užitečnosti nabízejí také možnost velkoplošného tisku s vysokou fotografickou kvalitou.

Kvalitní vytištěné ručníky na vyžádání, zejména v oblasti firem a sportovních a rekreačních klubů, protože to dokonale odpovídá profilu jejich činnosti. Kluby, tělocvičny a rekreační střediska se širokou škálou pohybových aktivit přitahují davy amatérských i profesionálních lidí, kteří se věnují různým sportům.

Vzhledem k tomu, že reklamní ručníky patří do skupiny výrobků pro každodenní použití, zajímají se také o marketingová oddělení společností, které se denně nezabývají sportem. Skvělá kvalita, žádná omezení sublimačního tisku a velké množství velikostí a cen činí z reklamních ručníků nesmírně žádaný gadget.

Bílý nebo barevný potištěný ručník – pro sportovce a fanoušky

Specifičnost činností některých společností znamená, že ne všechny produkty jsou vhodné pro reklamní gadgety. Tištěný ručník si určitě najde místo v každé sportovní tašce, a proto je skupina fyzicky aktivních lidí vynikajícím cílem pro zákazníky, kterým by měl být tento typ gadgetu udělen. Osvědčeným postupem ve fitness centrech, squashi nebo tělocvičnách je mít na recepci k dispozici klubové ručníky s logem, které může použít každý, kdo si spěchající domov zapomene.

Velmi často ručníky se jmény a potiskem erbu a klubových barev – dostávají všichni hráči sportovního týmu spolu se sadou dalšího vybavení. Podobné ručníky s logem fotbalového nebo basketbalového týmu najdete také na pultech obchodů se suvenýry v klubu. Ručníky s potiskem na míru fungují také jako dárek pro fanoušky na povzbuzení nebo jako cena za účast v soutěži.

Reklamní ručníky s potiskem na vyžádání – levné a praktické gadgety

Praktické reklamní ručníky s potiskem na vyžádání jsou vyrobeny z polyesterového mikrovlákna – na které lze natisknout trvalý grafický motiv a savou vrstvu z froté bavlny, která se používá k utírání. Ručník s vlastním designem a nápisem lze objednat ve třech velikostech:

  • S – ideální pro ruce nebo utírání potu z čela během sportovních zápasů,
  • M – tradiční velikost,
  • L – koupání, např. u bazénu nebo pláže.

Po odeslání grafického návrhu ve formě souboru, před provedením objednávky – můžete vždy vidět úplnou vizualizaci cílového gadgetu. V případě potřeby vám mohou zkušení designéři společnosti Faneo pomoci vytvořit profesionální grafický design vašich ručníků. Stojí za zapamatování, že jednotková cena klesá s nárůstem objednávky (množství) u ručníků s nápisy a grafikou.

Gadget na roky, tj. ručník s vlastním potiskem

Profesionálně vyrobený ručník s vlastním potiskem – s použitím vysoce kvalitních materiálů a inovativní technologie nanášení grafiky – vám umožní užívat si gadget po mnoho let. Standard zpracování je v tomto případě velmi důležitý, protože potištěné ručníky podléhají intenzivnímu používání a působení mnoha nepříznivých faktorů (např. časté praní, vystavení chemikáliím). Odpovídající kvalita gadgetů je dobrým znamením společnosti nebo klubu, který je distribuuje, a respekt, který mají k lidem/zákazníkům. Faneo chápe specifika a nápady doprovázející gadgety, a proto vždy dbá na to, aby reklamní ručníky dobře plnily svou funkci a efektivně se prezentovaly.