Pletené šály s výšivkou (klasické stadionové šály). Hlavní vlastnosti produktu:

– standardní velikost cca 138 × 18 cm + třásně
– implementujeme zaslané vzory nebo navrhujeme vlastní
– materiál 100% akryl
– maximálně 6 barev
– cena za šálu s jednou výšivkou o velikosti několika cm

Hodnocení e-mailem fanceo@fanceo.net

Objednávky přijímáme na množství každých 5 kusů.

Z výrobních důvodů může být konečný počet šátků o něco větší. Objednávkou 30 a více šátků souhlasíte s tím, že obdržíte několik šátků (od 1 do 4) navíc. Platbu za další kopie lze provést po obdržení objednávky.

Vyšívané šály – výrobce vyšívaných šál

Naše nabídka zahrnuje pletené šály, včetně pletených šál s výšivkou. Je to dokonalý doplněk vašeho šatníku, který vám umožní zdůraznit individualitu, zobrazit logo vaší společnosti nebo projevit sympatie ke sportovnímu klubu.

Vyšívané klubové šály na míru doplní každý zarytý fanoušek. Logo, barvy klubu a hřeben na něm pomohou ukázat podporu vašemu oblíbenému klubu a usnadní identifikaci na stadionu i mimo něj. Vyšívané šály jsou také skvělým doplňkem vybavení zaměstnanců. Jsou ideální pro veletrhy, propagační kampaně a další akce jako součást uniformy zaměstnanců. Přidají kurzy, pomohou najít naše zástupce v davu a především propagují značku zobrazením loga, názvu společnosti a dalších reklamních prvků.

Jako výrobce vyšívaných šál garantujeme nejvyšší kvalitu materiálů a nejlepší standardy zpracování. Výšivka na šálách je přesná a detailní, barvy jsou živé a trvanlivé a celá věc je odolná proti praní, smršťování a roztahování.

Šála vyšívaná na zakázku s vlastním vzorem, logem, hřebenem klubu

Na zakázku vyšívané šály jsou ideální pro stadiony, ve firemních uniformách a také jako reklamní pomůcky.

Pletené šály s výšivkou v podobě firemního loga mohou být skvělým dárkem pro zákazníky nebo cenou v soutěži. Tento funkční kus oblečení vám pomůže inzerovat vaše služby a produkty. Šála, kterou nosí zákazníci, umožní značce oslovit široké publikum.

Vyšívaná šála je vyrobena ze 100% akrylu, což je velmi odolný materiál, odolný vůči vnějším faktorům a poškození při praní. Z tohoto důvodu je ideální pro zvláštní příležitosti i pro každodenní použití.

Naše šály vyrábíme od nuly a staráme se o každou fázi procesu. Díky tomu na ně můžeme umístit jakékoli vzory podle vašich pokynů a preferencí. Naše pletené šály na míru jsou zárukou vysoké kvality a dokonalého vzhledu po dlouhou dobu.